Słownik Abstynencja. Leczenie substancji psychoaktywnych albo (w tym: picia napojów alkoholowych.
abstynencja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Abstynencja

Co to znaczy ABSTYNENCJA: Powstrzymywanie się od używania substancji psychoaktywnych albo (w tym: picia napojów alkoholowych). Przyczyną mogą być wyznawane zasady.patrz także: trzeźwość
Słownik terminów. Alkohol i narkotyki (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Al-Ateen:
Co to jest wspólnotą młodych ludzi, zazwyczaj nastolatków, na których życie wpływa picie kogoś bliskiego, zwykle rodzica. Al-Ateen jest ruchem, który wyrósł z Al-Anon. Problemy nastoletnich dzieci alkoholików abstynencja co to jest.
Definicja Agresja:
Co to jest odnosząc się do szerokiej gamy działań charakteryzujących się na przykład atakowaniem czy wrogością. Zwykle definicja "agresja" ustala takie działania, co do których można przypuszczać, iż abstynencja definicja.
Definicja Anonimowi Alkoholicy (AA):
Co to jest uczestnicy uzależnieni od alkoholu wspierają się wzajemnie w procesie zdrowienia. Anonimowi Alkoholicy mówią o sobie, iż są wspólnotą ludzi, którzy podzielone są swymi doświadczeniami, własną mocą i abstynencja co znaczy.
Definicja AIDS:
Co to jest angielskiej nazwy acquired immunodeficiency syndrome, po polsku zespół nabytego upośledzenia odporności to końcowy faza zakażenia HIV, charakteryzujący się wystąpieniem chorób definiujących AIDS abstynencja słownik.

Leczenie Abstynencja znaczenie w Definicje leczenie A .

  • Dodano:
  • Autor: