Słownik Ateen Al. Leczenie zazwyczaj nastolatków, na których życie wpływa picie kogoś bliskiego.
ateen co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ateen Al

Co to znaczy AL-ATEEN: Al-Ateen jest wspólnotą młodych ludzi, zazwyczaj nastolatków, na których życie wpływa picie kogoś bliskiego, zwykle rodzica. Al-Ateen jest ruchem, który wyrósł z Al-Anon. Problemy nastoletnich dzieci alkoholików są odmienne od problemów współmałżonków, więc członkowie ekipy pod nadzorem dorosłego członka Al-Anon albo AA uczą się radzenie sobie z nimi
Definicja Alkaloidy:
Co to jest organiczne pochodzenia roślinnego. Alkaloidy wykazują mocne działanie fizjologiczne na organizm człowieka. W zależności od rodziny, do której należy roślina, alkaloidy odkładają się w różnych jej al-ateen.
Definicja Agresja:
Co to jest odnosząc się do szerokiej gamy działań charakteryzujących się na przykład atakowaniem czy wrogością. Zwykle definicja "agresja" ustala takie działania, co do których można przypuszczać, iż al-ateen.
Definicja Amfetamina:
Co to jest należacych do klasy amin sympatykomimetycznych o bardzo mocnym działaniu stymulującym ośrodkowy układ nerwowy. Ekipa ta obejmuje między innymi dekstroamfetaminę, metamfetaminę (i jej pochodną ecstasy al-ateen.
Definicja Alkoholizm:
Co to jest patrz: uzależnienie od alkoholu al-ateen.

Leczenie Ateen Al znaczenie w Definicje leczenie A .

  • Dodano:
  • Autor: