Słownik Ateen Al. Leczenie zazwyczaj nastolatków, na których życie wpływa picie kogoś bliskiego.
ateen co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ateen Al

Co to znaczy AL-ATEEN: Al-Ateen jest wspólnotą młodych ludzi, zazwyczaj nastolatków, na których życie wpływa picie kogoś bliskiego, zwykle rodzica. Al-Ateen jest ruchem, który wyrósł z Al-Anon. Problemy nastoletnich dzieci alkoholików są odmienne od problemów współmałżonków, więc członkowie ekipy pod nadzorem dorosłego członka Al-Anon albo AA uczą się radzenie sobie z nimi
Definicja Aleksytymia:
Co to jest odczuwania, uświadamiania sobie, rozumienia i zwerbalizowania własnych emocji. Aleksytymicy przejawiają niezdolność do werbalizacji własnych emocji, odróżnienia pobudzenia fizjologicznego od al-ateen.
Definicja Anoreksja:
Co to jest Międzynarodową Statystyczną Klasyfikacją Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD - 10), anoreksję (jadłowstręt psychiczny) diagnozuje się, gdy występują wszystkie cztery wymienione niżej symptomy (u al-ateen.
Definicja Alkoholowa Reakcja Zaczerwienienia:
Co to jest wypiciu alkoholu zaczerwienienie twarzy, szyi i ramion, z którym regularnie współwystępują nudności, zawroty głowy i przyspieszone bicie serca. Występuje regularnie w nie wszystkich populacjach al-ateen.
Definicja Ambulatoryjna Opieka:
Co to jest terapii ma miejsce wtedy, gdy pacjent nie jest hospitalizowany. Korzysta z usług przychodni i stosuje się do zaleceń lekarza pozostając w domowym środowisku. Leczenie uzależnienia w zakładach al-ateen.

Leczenie Ateen Al znaczenie w Definicje leczenie A .

  • Dodano:
  • Autor: