Słownik Alkohol. Leczenie organicznych, pochodnych węglowodorów. Etanol (alkohol etylowy) należy do.
alkohol co to jest

Czy przydatne?

Definicja Alkohol

Co to znaczy ALKOHOL: Alkohole to spora ekipa związków organicznych, pochodnych węglowodorów. Etanol (alkohol etylowy) należy do tej klasy związków i jest kluczowym składnikiem psychoaktywnym napojów alkoholowych. Prócz wykorzystania do celów spożywczych, aalkohol jest także stosowany jako paliwo, rozpuszczalnik i surowiec w przemyśle chemicznym. Alkohol należy do ekipy środków uspokajających / nasennych. Jego spożywanie ma liczne socjalne skutki, a intoksykacja może prowadzić do zatrucia, a nawet zgonu. Długookresowe nasilone picie może prowadzić do uzależnienia od alkoholu, a również różnych zaburzeń somatycznych i psychicznych. Alkohol absolutny to etanol zawierający nie więcej niż 1% wagowy wody. Termin ten odnosi się do alkoholu zawartego w napojach alkoholowych - w przeliczeniu na stuprocentowy etanol. Alkohol metylowy jest najprostszym chemicznie alkoholem użytkowanym w przemyśle, a również jako środek do denaturacji etanolu, mający zapobiegać spożywaniu alkoholu niespożywczego. Metanol jest silnie toksyczny i może powodować upośledzenie widzenia, ślepotę, śpiączkę a nawet zgon. Słownik terminów. Alkohol i narkotyki(1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Al-Ateen:
Co to jest wspólnotą młodych ludzi, zazwyczaj nastolatków, na których życie wpływa picie kogoś bliskiego, zwykle rodzica. Al-Ateen jest ruchem, który wyrósł z Al-Anon. Problemy nastoletnich dzieci alkoholików alkohol.
Definicja Anoreksja:
Co to jest Międzynarodową Statystyczną Klasyfikacją Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD - 10), anoreksję (jadłowstręt psychiczny) diagnozuje się, gdy występują wszystkie cztery wymienione niżej symptomy (u alkohol.
Definicja Alkoholowy Zespół Płodowy:
Co to jest alkoholowego zespołu płodowego (FAS) jest alkohol, który przechodząc poprzez łożysko wnika do tkanek rozwijającego się płodu. Będąc trucizną zaburza poprawny tok wzrastania dziecka i może doprowadzić alkohol.
Definicja Al-Anon:
Co to jest tradycjach Dwunastu Kroków AA ekipa wzajemnej pomocy dla członków rodzin alkoholików. Ruch Al-Anon powstał, gdy żony pierwszych uczestników odkryły, iż problemy w pożyciu z małżonkami pojawiały się z alkohol.

Leczenie Alkohol znaczenie w Definicje leczenie A .

  • Dodano:
  • Autor: