Słownik Zaczerwienienia Reakcja Alkoholowa. Leczenie zaczerwienienie twarzy, szyi i ramion, z.
alkoholowa reakcja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zaczerwienienia Reakcja Alkoholowa

Co to znaczy ALKOHOLOWA REAKCJA ZACZERWIENIENIA: Pojawiające się po wypiciu alkoholu zaczerwienienie twarzy, szyi i ramion, z którym regularnie współwystępują nudności, zawroty głowy i przyspieszone bicie serca. Występuje regularnie w nie wszystkich populacjach azjatyckich (co wiąże się z wrodzonym defektem enzymu metabolizującego aldehyd octowy dehydrogenazy aldehydowej) i u osób zażywających leki hamujące aktywność dehydrogenazy aldehydowej. Słownik terminów. Alkohol i narkotyki (s. 17) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja AIDS:
Co to jest angielskiej nazwy acquired immunodeficiency syndrome, po polsku zespół nabytego upośledzenia odporności to końcowy faza zakażenia HIV, charakteryzujący się wystąpieniem chorób definiujących AIDS alkoholowa reakcja zaczerwienienia.
Definicja ADHD:
Co to jest patrz: zespół nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami koncentracji alkoholowa reakcja zaczerwienienia.
Definicja Aleksytymia:
Co to jest odczuwania, uświadamiania sobie, rozumienia i zwerbalizowania własnych emocji. Aleksytymicy przejawiają niezdolność do werbalizacji własnych emocji, odróżnienia pobudzenia fizjologicznego od alkoholowa reakcja zaczerwienienia.
Definicja Al-Ateen:
Co to jest wspólnotą młodych ludzi, zazwyczaj nastolatków, na których życie wpływa picie kogoś bliskiego, zwykle rodzica. Al-Ateen jest ruchem, który wyrósł z Al-Anon. Problemy nastoletnich dzieci alkoholików alkoholowa reakcja zaczerwienienia.

Leczenie Zaczerwienienia Reakcja Alkoholowa znaczenie w Definicje leczenie A .

  • Dodano:
  • Autor: