Słownik ciągi picia (ang. binge drinking). Leczenie regularnie uprzednio zaplanowanym okresie. W.
ciągi picia binge drinking co to jest

Czy przydatne?

Definicja ciągi picia (ang. binge drinking)

Co to znaczy CIĄGI PICIA (ANG. BINGE DRINKING): wzorzec intensywnego picia w dłuższym, regularnie uprzednio zaplanowanym okresie. W badaniach populacyjnych moment ten definiowany jest zwykle jako więcej niż 1 dzień przeznaczony wyłącznie piciu. Zachowanie takie określane bywa także jako „picie napadowe” albo „rzut picia”. Osoba pijąca ciągami albo rzutami to ktoś, kto trzyma się raczej tego metody picia, regularnie zachowując abstynencję między kolejnymi epizodami.słownik terminów. Alkohol i narkotyki (s. 50) (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Choroba Afektywna Dwubiegunowa:
Co to jest patrz: zaburzenie afektywne dwubiegunowe ciągi picia (ang. binge drinking).
Definicja Cykl Przemocy:
Co to jest iż związki, gdzie kobiety doznają przemocy fizycznej ze strony swoich partnerów, przechodzą poprzez trzy etapy powtarzającego się cyklu. * etap narastania napięcia W fazie pierwszej narasta napięcie ciągi picia (ang. binge drinking).
Definicja Czynniki Ryzyka:
Co to jest prawdopodobieństwa, iż uzależnienie stworzenie właśnie u tej, a nie innej osoby i wiążą się z prawdopodobnymi powodami powstawania uzależnień. Potencjalnie bardziej narażone na uzależnienie są osoby ciągi picia (ang. binge drinking).
Definicja Crack:
Co to jest psychoaktywna powstająca przez preparowanie kokainy z eterem albo domieszką sody do pieczenia ciast, wieloma aktywatorami chemicznymi i wodą. Otrzymana mikstura - bezpostaciowa substancja w kolorze ciągi picia (ang. binge drinking).

Leczenie ciągi picia (ang. binge drinking) znaczenie w Definicje leczenie C .

  • Dodano:
  • Autor: