Słownik Detoksykacja. Leczenie nadużywanych substancji psychoaktywnych. Jako procedura kliniczna to.
detoksykacja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Detoksykacja

Co to znaczy DETOKSYKACJA: Mechanizm leczenia po odstawieniu nadużywanych substancji psychoaktywnych. Jako procedura kliniczna to jest mechanizm bezpiecznego i skutecznego odstawiania substancji w sposób minimalizujący symptomy zespołu abstynencyjnego
Detoksykacja znaczy, iż pacjent pozostaje pod kontrolą dopóki nie ustąpią symptomy intoksykacji albo zespołu abstynencyjnego i może, lecz może wiązać się z podawaniem leków.
Słownik terminów. Alkohol i narkotyki (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Dwanaście Kroków AA:
Co to jest przygotowany poprzez AA, opierający na osiąganiu trzeźwości krokami. Dwanaście Kroków wywodzi się z praktycznych doświadczeń pierwszych członków AA, związanych z ich działaniami na rzecz osiągnięcia detoksykacja.
Definicja Dekompensacja:
Co to jest terminologii funkcjonowania organicznego, termin "dekompensacja" znaczy załamanie się przejściowej ròwnowagi osiągniętej poprzez chorą część organizmu w drodze mechanizmòw adaptacji.w detoksykacja.
Definicja Drink Standardowy:
Co to jest alkoholowego zawierająca w przybliżeniu tę samą liczba etanolu (w gramach), z wyjątkiem typu napoju. Za standardowy drink uważane jest 360 ml piwa, 120 ml wina albo 37 ml wódki. Każda z tych porcji detoksykacja.
Definicja Depresja:
Co to jest przeważnie cierpi na skutek obniżonego nastroju, straty zainteresowań i umiejętności do radowania się, wzmożonej męczliwości a co za tym idzie - minimalizuje się jego aktywność. Do regularnie detoksykacja.

Leczenie Detoksykacja znaczenie w Definicje leczenie D .

  • Dodano:
  • Autor: