Słownik Detoksykacja. Leczenie nadużywanych substancji psychoaktywnych. Jako procedura kliniczna to.
detoksykacja co to jest

Czy przydatne?

Definicja Detoksykacja

Co to znaczy DETOKSYKACJA: Mechanizm leczenia po odstawieniu nadużywanych substancji psychoaktywnych. Jako procedura kliniczna to jest mechanizm bezpiecznego i skutecznego odstawiania substancji w sposób minimalizujący symptomy zespołu abstynencyjnego
Detoksykacja znaczy, iż pacjent pozostaje pod kontrolą dopóki nie ustąpią symptomy intoksykacji albo zespołu abstynencyjnego i może, lecz może wiązać się z podawaniem leków.
Słownik terminów. Alkohol i narkotyki (1997). Warszawa: Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
Definicja Dysleksja:
Co to jest jednym z wielu różnych rodzajów trudności w uczeniu się. Jest specyficznym zaburzeniem o podłożu językowym, uwarunkowanym konstytucjonalnie. Charakteryzuje się trudnościami w dekodowaniu pojedynczych detoksykacja co znaczy.
Definicja Disulfiram:
Co to jest aktywność dehydrogenazy aldehydowej, co w obecności alkoholu skutkuje nagromadzenie we krwi aldehydu octowego, co natomiast prowadzi do mocnych reakcji awersyjnych obejmujących zawroty głowy detoksykacja krzyżówka.
Definicja DDA:
Co to jest Alkoholików (DDA) to dorosłe osoby, które wychowywały się w rodzinie alkoholowej. DDA doświadczają w dorosłym życiu trudności, których korzenie tkwią w doświadczeniach wyniesionych z rodz detoksykacja co to jest.
Definicja Delirium Tremens:
Co to jest patrz: majaczenie alkoholowe detoksykacja słownik.

Leczenie Detoksykacja znaczenie w Definicje leczenie D .

  • Dodano:
  • Autor: