Definicja Aas. Co znaczy zawieszenie pneumatyczne. Polega na sprężynach powietrznych z adaptacyjnym.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Aas

Co znaczy AAS: Adaptive Air Suspension, zawieszenie pneumatyczne. Polega na sprężynach powietrznych z adaptacyjnym tłumieniem drgań kół osi przedniej i tylnej. Elektronicznie kontrolowany mechanizm użytkowany jest w samochodach z napędem na cztery koła. Pozwala on na bardzo przyjemne podróżowanie samochodem przy szybkich prędkościach. Dodatkowo wysokość zawieszenia jest dostosowywana do rosnącej prędkości. Pozwala to na obniżenie środka grawitacji, co znacznie wpływa na stabilność samochodu. Przy okazji poprawia się aerodynamika pojazdu.Dane z czujnika prędkości i sensorów umiejscowionych na osiach przekazują informację do komputera sterującego. Ten natomiast przekazuje w przeciągu milisekund czynniki do urządzenia zarządzającego amortyzatorem. Dla przykładu jeśli auto jedzie po prostej asfaltowej drodze, gdzie potrzeba sporych sił do tłumienia nierówności, amortyzatory pozostają miękkie.Dodatkowo kierowca dzięki mechanizmu MMI może dostosować charakterystykę działania amortyzatorów do własnych upodobań.

Definicja Amortyzator:
Co to jest odpowiedzialny za przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii, które występują w układzie mechanicznym. W samochodach amortyzator jest zwykle montowany między zawieszeniem koła aas.
Definicja ACC:
Co to jest Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu aas.
Definicja ACEA:
Co to jest Constructeurs Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza ona trzynastu europejskich producentów samochodów, a również 21 organizacji reprezentujących branżę aas.
Definicja Akumulator:
Co to jest które jest fundamentalnym źródłem energii w samochodzie. Pozwala ono nie tylko na pobieranie energii elektrycznej, ale również na jej gromadzenie, więc można je nazwać odwracalnym źródłem prądowym aas.

Czym jest AAS znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: