Definicja Aas. Co znaczy zawieszenie pneumatyczne. Polega na sprężynach powietrznych z adaptacyjnym.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Aas

Co znaczy AAS: Adaptive Air Suspension, zawieszenie pneumatyczne. Polega na sprężynach powietrznych z adaptacyjnym tłumieniem drgań kół osi przedniej i tylnej. Elektronicznie kontrolowany mechanizm użytkowany jest w samochodach z napędem na cztery koła. Pozwala on na bardzo przyjemne podróżowanie samochodem przy szybkich prędkościach. Dodatkowo wysokość zawieszenia jest dostosowywana do rosnącej prędkości. Pozwala to na obniżenie środka grawitacji, co znacznie wpływa na stabilność samochodu. Przy okazji poprawia się aerodynamika pojazdu.Dane z czujnika prędkości i sensorów umiejscowionych na osiach przekazują informację do komputera sterującego. Ten natomiast przekazuje w przeciągu milisekund czynniki do urządzenia zarządzającego amortyzatorem. Dla przykładu jeśli auto jedzie po prostej asfaltowej drodze, gdzie potrzeba sporych sił do tłumienia nierówności, amortyzatory pozostają miękkie.Dodatkowo kierowca dzięki mechanizmu MMI może dostosować charakterystykę działania amortyzatorów do własnych upodobań.

Definicja APB:
Co to jest Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by aas co to jest.
Definicja ACD:
Co to jest Differential, mechanizm poprawiający przeniesienie napędu na różnych rodzajach nawierzchni. Program wybierany przełącznikiem na desce rozdzielczej: na asfalcie rozdział wynosi 50 na 50, włączając aas definicja.
Definicja AHC:
Co to jest Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo aas co znaczy.
Definicja Aquaplanning:
Co to jest opierające na tworzeniu się pomiędzy bieżnikiem opony, a nawierzchnią specjalnej 'poduszki wodnej', która jest konsekwencją nieodpowiedniego odprowadzania wody poprzez oponę. Aquaplanning wpływa na aas słownik.

Czym jest AAS znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: