Definicja Aas. Co znaczy zawieszenie pneumatyczne. Polega na sprężynach powietrznych z adaptacyjnym.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Aas

Co znaczy AAS: Adaptive Air Suspension, zawieszenie pneumatyczne. Polega na sprężynach powietrznych z adaptacyjnym tłumieniem drgań kół osi przedniej i tylnej. Elektronicznie kontrolowany mechanizm użytkowany jest w samochodach z napędem na cztery koła. Pozwala on na bardzo przyjemne podróżowanie samochodem przy szybkich prędkościach. Dodatkowo wysokość zawieszenia jest dostosowywana do rosnącej prędkości. Pozwala to na obniżenie środka grawitacji, co znacznie wpływa na stabilność samochodu. Przy okazji poprawia się aerodynamika pojazdu.Dane z czujnika prędkości i sensorów umiejscowionych na osiach przekazują informację do komputera sterującego. Ten natomiast przekazuje w przeciągu milisekund czynniki do urządzenia zarządzającego amortyzatorem. Dla przykładu jeśli auto jedzie po prostej asfaltowej drodze, gdzie potrzeba sporych sił do tłumienia nierówności, amortyzatory pozostają miękkie.Dodatkowo kierowca dzięki mechanizmu MMI może dostosować charakterystykę działania amortyzatorów do własnych upodobań.

Definicja AMG:
Co to jest Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka aas.
Definicja Automat Rozrusznika:
Co to jest elektromagnesem. Automat rozrusznika jest elementem, który jest na stałe przymocowany do rozrusznika. Z automatu wyprowadzony jest kabel do stacyjki. W chwili kiedy przekręcamy kluczyk w stacyjce aas.
Definicja AYC:
Co to jest Kontroluje bezpośrednio siłę obracającą, która działa na pojazd przez wytwarzanie różnic w sile napędowej i w siłach hamowania między prawym a lewym tylnym kołem. Układ taki działa na zasadzie aas.
Definicja ACEA:
Co to jest Constructeurs Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza ona trzynastu europejskich producentów samochodów, a również 21 organizacji reprezentujących branżę aas.

Czym jest AAS znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: