Definicja Acc. Co znaczy adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Acc

Co znaczy ACC: Adaptive Cruise Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu zachowania bezpiecznej odległości. Odciąża on tym samym kierowcę przy wykonywaniu rutynowych zadań w trakcie zarządzania samochodem. Umożliwia on również płynniejsze poruszanie się na autostradach i drogach krajowych.Aktywacja mechanizmu następuje przy prędkościach ponad 30 km/h. Jeśli jadący przed nami auto zacznie zwalniać albo jakiś inny przedmiot zostanie odnaleziony, mechanizm przesyła sygnał do silnika i układu hamulcowego w celu pomniejszenia prędkości. Jeśli po chwili droga jest 'czysta', mechanizm ponownie przyspieszy auto do ustalonej przedtem prędkości.

Definicja ASR:
Co to jest Regulation, to jest jeden z mechanizmów kontroli trakcji w samochodach. Pozwala on na optymalizację przyczepności w trakcie przyśpieszania. Do swojego działania mechanizm ten wykorzystuje czujniki acc.
Definicja ABS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm zapobiegający blokowaniu się hamulców wprowadzony w 1978 roku, zapewnia utrzymanie kierowalności auta w trakcie hamowania. ystem ten wprowadzono, by zapobiec zjawisku acc.
Definicja APB:
Co to jest Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by acc.
Definicja Alternator:
Co to jest elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród acc.

Czym jest ACC znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: