Definicja Acc. Co znaczy adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Acc

Co znaczy ACC: Adaptive Cruise Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu zachowania bezpiecznej odległości. Odciąża on tym samym kierowcę przy wykonywaniu rutynowych zadań w trakcie zarządzania samochodem. Umożliwia on również płynniejsze poruszanie się na autostradach i drogach krajowych.Aktywacja mechanizmu następuje przy prędkościach ponad 30 km/h. Jeśli jadący przed nami auto zacznie zwalniać albo jakiś inny przedmiot zostanie odnaleziony, mechanizm przesyła sygnał do silnika i układu hamulcowego w celu pomniejszenia prędkości. Jeśli po chwili droga jest 'czysta', mechanizm ponownie przyspieszy auto do ustalonej przedtem prędkości.

Definicja AWD:
Co to jest mechanizm napędu na wszystkie koła. Jest różna on od układu 4x4 tym, że może posiadać dynamiczny rozdział mocy napędu na poszczególną oś, pozwalając również na całkowite rozmieszczenie mocy na acc co to jest.
Definicja ACD:
Co to jest Differential, mechanizm poprawiający przeniesienie napędu na różnych rodzajach nawierzchni. Program wybierany przełącznikiem na desce rozdzielczej: na asfalcie rozdział wynosi 50 na 50, włączając acc definicja.
Definicja APB:
Co to jest Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by acc co znaczy.
Definicja Aquaplanning:
Co to jest opierające na tworzeniu się pomiędzy bieżnikiem opony, a nawierzchnią specjalnej 'poduszki wodnej', która jest konsekwencją nieodpowiedniego odprowadzania wody poprzez oponę. Aquaplanning wpływa na acc słownik.

Czym jest ACC znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: