Definicja Acc. Co znaczy adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Acc

Co znaczy ACC: Adaptive Cruise Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu zachowania bezpiecznej odległości. Odciąża on tym samym kierowcę przy wykonywaniu rutynowych zadań w trakcie zarządzania samochodem. Umożliwia on również płynniejsze poruszanie się na autostradach i drogach krajowych.Aktywacja mechanizmu następuje przy prędkościach ponad 30 km/h. Jeśli jadący przed nami auto zacznie zwalniać albo jakiś inny przedmiot zostanie odnaleziony, mechanizm przesyła sygnał do silnika i układu hamulcowego w celu pomniejszenia prędkości. Jeśli po chwili droga jest 'czysta', mechanizm ponownie przyspieszy auto do ustalonej przedtem prędkości.

Definicja AWD:
Co to jest mechanizm napędu na wszystkie koła. Jest różna on od układu 4x4 tym, że może posiadać dynamiczny rozdział mocy napędu na poszczególną oś, pozwalając również na całkowite rozmieszczenie mocy na acc.
Definicja ACEA:
Co to jest Constructeurs Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza ona trzynastu europejskich producentów samochodów, a również 21 organizacji reprezentujących branżę acc.
Definicja Automat Rozrusznika:
Co to jest elektromagnesem. Automat rozrusznika jest elementem, który jest na stałe przymocowany do rozrusznika. Z automatu wyprowadzony jest kabel do stacyjki. W chwili kiedy przekręcamy kluczyk w stacyjce acc.
Definicja AHC:
Co to jest Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo acc.

Czym jest ACC znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: