Do czego Acd. Co znaczy mechanizm poprawiający przeniesienie napędu na różnych rodzajach.
co to jest

Czy przydatne?

Acd w samochodzie

Co znaczy ACD: Active Central Differential, mechanizm poprawiający przeniesienie napędu na różnych rodzajach nawierzchni. Program wybierany przełącznikiem na desce rozdzielczej: na asfalcie rozdział wynosi 50 na 50, włączając opcję "szuter" mamy 65% mocy na tylnych kołach, a w opcji "śnieg" jest odwrotnie - tyle samo mocy trafia na oś przednią.

Co znaczy ACS:
Porównanie Mechanizm, mechanizm pokolizyjny. W razie wypadku automatycznie odblokowuje centralny zamek. Dodatkowo urządzenie włącza wewnętrzne oświetlenie w samochodzie, a w dalszym ciągu światła awaryjne, tak acd co znaczy.
Krzyżówka Alternator:
Dlaczego elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród acd krzyżówka.
Co to jest AAS:
Jak lepiej Suspension, zawieszenie pneumatyczne. Polega na sprężynach powietrznych z adaptacyjnym tłumieniem drgań kół osi przedniej i tylnej. Elektronicznie kontrolowany mechanizm użytkowany jest w samochodach acd co to jest.
Słownik APB:
Kiedy Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by acd słownik.

Do czego służy ACD w samochodzie Jak działa A .

  • Dodano:
  • Autor: