Definicja Acea. Co znaczy Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza.
acea co to jest

Czy przydatne?

Definicja Acea

Co znaczy ACEA: Association des Constructeurs Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza ona trzynastu europejskich producentów samochodów, a również 21 organizacji reprezentujących branżę motoryzacyjną w krajach członkowskich UE. Jej kluczowym zadaniem jest powstanie silnej reprezentacji branży motoryzacyjnej w UE. Dynamiczny postęp rynku motoryzacyjnego na Starym Kontynencie określił kierunki działalności tej organizacji. Jednym z nich jest nawiązanie stałej współpracy z organizacjami krajów należących do UE, które reprezentować będą rynek motoryzacyjny każdego państwie członkowskiego. Z każdego państwie wybierana do współpracy jest tylko jedna organizacja. Z Polski przyjęty został Związek Motoryzacyjny SOIS. Zrzesza on 28 spółek będących importerami, a również przedstawicielami producentów samochodów w naszym państwie.

Definicja ADB:
Co to jest Differential Brake, automatyczny hamulec dyferencjału tylnej osi. Mechanizm ten rozpoznaje, dzięki szczególnym czujnikom, które koło traci przyczepność albo rozpoczyna się ślizgać, uruchamiając acea.
Definicja Amortyzator:
Co to jest odpowiedzialny za przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii, które występują w układzie mechanicznym. W samochodach amortyzator jest zwykle montowany między zawieszeniem koła acea.
Definicja Aerotwin:
Co to jest przygotowana poprzez firmę Bosch, polegająca na oczyszczaniu szyb poprzez wycieraczki, które nie posiadają sztywnych ramion dociskających. Płaska, sprężysta szyna wycieraczek zastapiła w nich acea.
Definicja APB:
Co to jest Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by acea.

Czym jest ACEA znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: