Definicja Acea. Co znaczy Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza.
acea co to jest

Czy przydatne?

Definicja Acea

Co znaczy ACEA: Association des Constructeurs Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza ona trzynastu europejskich producentów samochodów, a również 21 organizacji reprezentujących branżę motoryzacyjną w krajach członkowskich UE. Jej kluczowym zadaniem jest powstanie silnej reprezentacji branży motoryzacyjnej w UE. Dynamiczny postęp rynku motoryzacyjnego na Starym Kontynencie określił kierunki działalności tej organizacji. Jednym z nich jest nawiązanie stałej współpracy z organizacjami krajów należących do UE, które reprezentować będą rynek motoryzacyjny każdego państwie członkowskiego. Z każdego państwie wybierana do współpracy jest tylko jedna organizacja. Z Polski przyjęty został Związek Motoryzacyjny SOIS. Zrzesza on 28 spółek będących importerami, a również przedstawicielami producentów samochodów w naszym państwie.

Definicja Alternator:
Co to jest elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród acea.
Definicja ACC:
Co to jest Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu acea.
Definicja AYC:
Co to jest Kontroluje bezpośrednio siłę obracającą, która działa na pojazd przez wytwarzanie różnic w sile napędowej i w siłach hamowania między prawym a lewym tylnym kołem. Układ taki działa na zasadzie acea.
Definicja AFS:
Co to jest lighting mechanizm, urządzenie które sprawia iż lampa oświetla kierunek, gdzie zmierza auto, a nie miejsce, gdzie zwrócony jest jego przód. Lewy reflektor obraca się w lewo, a prawy w prawo, w pełni acea.

Czym jest ACEA znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: