Definicja Acs. Co znaczy mechanizm pokolizyjny. W razie wypadku automatycznie odblokowuje centralny.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Acs

Co znaczy ACS: Automatic Crash Mechanizm, mechanizm pokolizyjny. W razie wypadku automatycznie odblokowuje centralny zamek. Dodatkowo urządzenie włącza wewnętrzne oświetlenie w samochodzie, a w dalszym ciągu światła awaryjne, tak aby zasygnalizować awarię. W celu uniknięcia zapłonu albo wybuchu silnika, odcina również dopływ paliwa.

Definicja AYC:
Co to jest Kontroluje bezpośrednio siłę obracającą, która działa na pojazd przez wytwarzanie różnic w sile napędowej i w siłach hamowania między prawym a lewym tylnym kołem. Układ taki działa na zasadzie acs.
Definicja ASR:
Co to jest Regulation, to jest jeden z mechanizmów kontroli trakcji w samochodach. Pozwala on na optymalizację przyczepności w trakcie przyśpieszania. Do swojego działania mechanizm ten wykorzystuje czujniki acs.
Definicja AFU:
Co to jest wspomagający nagłe hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez kontrolując cały czas jego szybkość i siłę z jaką kierowca naciska na pedał hamulca. Po wykryciu acs.
Definicja ACC:
Co to jest Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu acs.

Czym jest ACS znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: