Definicja Adb. Co znaczy automatyczny hamulec dyferencjału tylnej osi. Mechanizm ten rozpoznaje.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Adb

Co znaczy ADB: Automatic Differential Brake, automatyczny hamulec dyferencjału tylnej osi. Mechanizm ten rozpoznaje, dzięki szczególnym czujnikom, które koło traci przyczepność albo rozpoczyna się ślizgać, uruchamiając działanie hamulców. W tym samym czasie dostępna siła napędowa przenoszona jest na koła zachowujące nadal przyczepność. Obwód kontroli temp. zapobiega przegrzewaniu się hamulców, co prowadzi do powstawania zjawiska fadingu. Jeśli jednak do tego dojdzie, reudkowana jest moc silnika uniemożliwiając zarazem pełne otwarcie przepustnicy. Mechanizm odpowiedzialny jest za interwencję w przypadkach krytycznych, nawet w razie gdy kierowca wyłączy działanie mechanizmu DSC.

Definicja Akumulator:
Co to jest które jest fundamentalnym źródłem energii w samochodzie. Pozwala ono nie tylko na pobieranie energii elektrycznej, ale również na jej gromadzenie, więc można je nazwać odwracalnym źródłem prądowym adb.
Definicja ACEA:
Co to jest Constructeurs Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza ona trzynastu europejskich producentów samochodów, a również 21 organizacji reprezentujących branżę adb.
Definicja AFS:
Co to jest lighting mechanizm, urządzenie które sprawia iż lampa oświetla kierunek, gdzie zmierza auto, a nie miejsce, gdzie zwrócony jest jego przód. Lewy reflektor obraca się w lewo, a prawy w prawo, w pełni adb.
Definicja AFL:
Co to jest Lighting, dynamiczne doświetlanie zakrętów. Innowacyjny mechanizm dostosowujący oświetlenie w zależności od wykonywanego manewru na drodze. Dynamiczne światło 'zakrętowe' dostosowuje się adb.

Czym jest ADB znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: