Definicja Adb. Co znaczy automatyczny hamulec dyferencjału tylnej osi. Mechanizm ten rozpoznaje.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Adb

Co znaczy ADB: Automatic Differential Brake, automatyczny hamulec dyferencjału tylnej osi. Mechanizm ten rozpoznaje, dzięki szczególnym czujnikom, które koło traci przyczepność albo rozpoczyna się ślizgać, uruchamiając działanie hamulców. W tym samym czasie dostępna siła napędowa przenoszona jest na koła zachowujące nadal przyczepność. Obwód kontroli temp. zapobiega przegrzewaniu się hamulców, co prowadzi do powstawania zjawiska fadingu. Jeśli jednak do tego dojdzie, reudkowana jest moc silnika uniemożliwiając zarazem pełne otwarcie przepustnicy. Mechanizm odpowiedzialny jest za interwencję w przypadkach krytycznych, nawet w razie gdy kierowca wyłączy działanie mechanizmu DSC.

Definicja Automat Rozrusznika:
Co to jest elektromagnesem. Automat rozrusznika jest elementem, który jest na stałe przymocowany do rozrusznika. Z automatu wyprowadzony jest kabel do stacyjki. W chwili kiedy przekręcamy kluczyk w stacyjce adb.
Definicja Aerotwin:
Co to jest przygotowana poprzez firmę Bosch, polegająca na oczyszczaniu szyb poprzez wycieraczki, które nie posiadają sztywnych ramion dociskających. Płaska, sprężysta szyna wycieraczek zastapiła w nich adb.
Definicja Atrapa:
Co to jest wchodzący w skład nadwozia. Atrapa bywa regularnie ustalana kolokwialnie jako „grill”. Atrapy chłodnicy są przeważnie wykonane z plastiku albo lekkich stopów metali. Ich zadaniem jest ochrona adb.
Definicja ACS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm pokolizyjny. W razie wypadku automatycznie odblokowuje centralny zamek. Dodatkowo urządzenie włącza wewnętrzne oświetlenie w samochodzie, a w dalszym ciągu światła awaryjne, tak adb.

Czym jest ADB znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: