Definicja Afl. Co znaczy dynamiczne doświetlanie zakrętów. Innowacyjny mechanizm dostosowujący.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Afl

Co znaczy AFL: Active Forward Lighting, dynamiczne doświetlanie zakrętów. Innowacyjny mechanizm dostosowujący oświetlenie w zależności od wykonywanego manewru na drodze. Dynamiczne światło 'zakrętowe' dostosowuje się automatycznie do kąta skrętu i prędkości samochodu, obracając lampy świateł krótkich albo długich w dziedzinie 15 stopni na zewnątrz i 8 stopni od wewnątrz. Po osiągnięciu prędkości rzędu 40km/h włączane jest statyczne światło, działające w uzależnieniu od włączonego kierunkowskazu i pozycji kierownicy. Jego zadaniem jest oświetlanie przy użyciu dodatkowego reflektora lewej albo prawej części skrzyżowania. Funkcja dynamicznego oświetlenia działa analogicznie w okresie wykonywania manewru cofania.mechanizm poziomowania lamp pozwala także na poprawne ustawienie reflektorów i strumienia światła na wymaganej przepisami wysokości przy obciążeniu samochodu, a również w trakcie przyspieszania albo hamowania. Dlatego reflektory nie będą oślepiać kierowców jadących z przeciwka.

Definicja Alternator:
Co to jest elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród afl co to jest.
Definicja ACEA:
Co to jest Constructeurs Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza ona trzynastu europejskich producentów samochodów, a również 21 organizacji reprezentujących branżę afl definicja.
Definicja AYC:
Co to jest Kontroluje bezpośrednio siłę obracającą, która działa na pojazd przez wytwarzanie różnic w sile napędowej i w siłach hamowania między prawym a lewym tylnym kołem. Układ taki działa na zasadzie afl co znaczy.
Definicja ABS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm zapobiegający blokowaniu się hamulców wprowadzony w 1978 roku, zapewnia utrzymanie kierowalności auta w trakcie hamowania. ystem ten wprowadzono, by zapobiec zjawisku afl słownik.

Czym jest AFL znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: