Definicja Afs. Co znaczy mechanizm, urządzenie które sprawia iż lampa oświetla kierunek, gdzie.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Afs

Co znaczy AFS: Adaptive front lighting mechanizm, urządzenie które sprawia iż lampa oświetla kierunek, gdzie zmierza auto, a nie miejsce, gdzie zwrócony jest jego przód. Lewy reflektor obraca się w lewo, a prawy w prawo, w pełni doświetlając zakręty i skrzyżowania. Pomaga to kierowcy uniknąć niespodziewanych sytuacji, zapewniając poprzednie ostrzeżenie przed zbliżającymi się pieszymi albo innymi przedmiotami. Reflektory mogą obrócić się nawet o 20 stopni, w zależności od prędkości pojazdu i ruchów kierownicą.mechanizm wykorzystuje następujące komponenty takie jak (czujnik kąta skrętu, czujnik prędkości pojazdu, czujnik cofania (wyłącza AFS, gdy auto cofa), wyłącznik (pozwala kierowcy na wyłączenie AFS), kontrolkę w zestawie wyznaczników (zapalona, gdy AFS jest włączony), jednostkę sterującą ruchem reflektorów przez silnik krokowy i przekładnię.Układ czynnych reflektorów (AFS) obraca lewy albo prawy reflektor (nigdy obu równocześnie), gdy spełnione są następujące warunki:- Kąt skrętu przekracza 12 stopni- Szybkość pojazdu równa się albo przekracza 10 km/h- Mechanizm zostaje wyłączony, gdy szybkość pojazdu spada do 5 km/h.

Definicja Aquaplanning:
Co to jest opierające na tworzeniu się pomiędzy bieżnikiem opony, a nawierzchnią specjalnej 'poduszki wodnej', która jest konsekwencją nieodpowiedniego odprowadzania wody poprzez oponę. Aquaplanning wpływa na afs.
Definicja Amortyzator:
Co to jest odpowiedzialny za przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii, które występują w układzie mechanicznym. W samochodach amortyzator jest zwykle montowany między zawieszeniem koła afs.
Definicja AHC:
Co to jest Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo afs.
Definicja AMG:
Co to jest Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka afs.

Czym jest AFS znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: