Definicja Afs. Co znaczy mechanizm, urządzenie które sprawia iż lampa oświetla kierunek, gdzie.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Afs

Co znaczy AFS: Adaptive front lighting mechanizm, urządzenie które sprawia iż lampa oświetla kierunek, gdzie zmierza auto, a nie miejsce, gdzie zwrócony jest jego przód. Lewy reflektor obraca się w lewo, a prawy w prawo, w pełni doświetlając zakręty i skrzyżowania. Pomaga to kierowcy uniknąć niespodziewanych sytuacji, zapewniając poprzednie ostrzeżenie przed zbliżającymi się pieszymi albo innymi przedmiotami. Reflektory mogą obrócić się nawet o 20 stopni, w zależności od prędkości pojazdu i ruchów kierownicą.mechanizm wykorzystuje następujące komponenty takie jak (czujnik kąta skrętu, czujnik prędkości pojazdu, czujnik cofania (wyłącza AFS, gdy auto cofa), wyłącznik (pozwala kierowcy na wyłączenie AFS), kontrolkę w zestawie wyznaczników (zapalona, gdy AFS jest włączony), jednostkę sterującą ruchem reflektorów przez silnik krokowy i przekładnię.Układ czynnych reflektorów (AFS) obraca lewy albo prawy reflektor (nigdy obu równocześnie), gdy spełnione są następujące warunki:- Kąt skrętu przekracza 12 stopni- Szybkość pojazdu równa się albo przekracza 10 km/h- Mechanizm zostaje wyłączony, gdy szybkość pojazdu spada do 5 km/h.

Definicja ACD:
Co to jest Differential, mechanizm poprawiający przeniesienie napędu na różnych rodzajach nawierzchni. Program wybierany przełącznikiem na desce rozdzielczej: na asfalcie rozdział wynosi 50 na 50, włączając afs co to jest.
Definicja APB:
Co to jest Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by afs definicja.
Definicja Atrapa:
Co to jest wchodzący w skład nadwozia. Atrapa bywa regularnie ustalana kolokwialnie jako „grill”. Atrapy chłodnicy są przeważnie wykonane z plastiku albo lekkich stopów metali. Ich zadaniem jest ochrona afs co znaczy.
Definicja Akumulator:
Co to jest które jest fundamentalnym źródłem energii w samochodzie. Pozwala ono nie tylko na pobieranie energii elektrycznej, ale również na jej gromadzenie, więc można je nazwać odwracalnym źródłem prądowym afs słownik.

Czym jest AFS znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: