Definicja Afu. Co znaczy hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Afu

Co znaczy AFU: Mechanizm wspomagający nagłe hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez kontrolując cały czas jego szybkość i siłę z jaką kierowca naciska na pedał hamulca. Po wykryciu niebezpieczeństwa mechanizm powiększa ciśnienie płynu hamulcowego w trakcie ostrego i gwałtownego hamowania. W przypadku potrzeby mechanizm "dociska" za nas pedał hamulca, zwiększając skuteczność hamowania. Dodatkowo włączane są światła awaryjne, ostrzegając innych użytkowników drogi o niebezpieczeństwie. W najwspanialszym wypadku mechanizm ten pozwala na skrócenie drogi hamowania nawet o 5 metrów.

Definicja Akumulator:
Co to jest które jest fundamentalnym źródłem energii w samochodzie. Pozwala ono nie tylko na pobieranie energii elektrycznej, ale również na jej gromadzenie, więc można je nazwać odwracalnym źródłem prądowym afu.
Definicja AMG:
Co to jest Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka afu.
Definicja ACC:
Co to jest Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu afu.
Definicja Aerotwin:
Co to jest przygotowana poprzez firmę Bosch, polegająca na oczyszczaniu szyb poprzez wycieraczki, które nie posiadają sztywnych ramion dociskających. Płaska, sprężysta szyna wycieraczek zastapiła w nich afu.

Czym jest AFU znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: