Definicja Afu. Co znaczy hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Afu

Co znaczy AFU: Mechanizm wspomagający nagłe hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez kontrolując cały czas jego szybkość i siłę z jaką kierowca naciska na pedał hamulca. Po wykryciu niebezpieczeństwa mechanizm powiększa ciśnienie płynu hamulcowego w trakcie ostrego i gwałtownego hamowania. W przypadku potrzeby mechanizm "dociska" za nas pedał hamulca, zwiększając skuteczność hamowania. Dodatkowo włączane są światła awaryjne, ostrzegając innych użytkowników drogi o niebezpieczeństwie. W najwspanialszym wypadku mechanizm ten pozwala na skrócenie drogi hamowania nawet o 5 metrów.

Definicja Amortyzator:
Co to jest odpowiedzialny za przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii, które występują w układzie mechanicznym. W samochodach amortyzator jest zwykle montowany między zawieszeniem koła afu co to jest.
Definicja AYC:
Co to jest Kontroluje bezpośrednio siłę obracającą, która działa na pojazd przez wytwarzanie różnic w sile napędowej i w siłach hamowania między prawym a lewym tylnym kołem. Układ taki działa na zasadzie afu definicja.
Definicja AL:
Co to jest są reflektory dostosowujące się do kąta skrętu kierownicy i prędkości samochodu. Skręcają one odpowiednio z przebiegiem zakrętu. W trakcie pokonywania zakrętu włącza się dodatkowy, skierowany w bok afu co znaczy.
Definicja APB:
Co to jest Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by afu słownik.

Czym jest AFU znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: