Definicja Ahc. Co znaczy klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ahc

Co znaczy AHC: Active Height Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo wygodny sposób obniżyć zawieszenie na przykład w trakcie załadunku ciężkich elementów do samochodu. Posiada on również sposobność podwyższenia zawieszenia w trakcie poruszania się po nierównych nawierzchniach. Urządzenie potrafi również dostsować wysokość zawieszenia do prędkości, po przekroczeniu pewnych poziomów szybkości.

Definicja AFIL:
Co to jest Franchissement Involontaire de Ligne, alarm niezamierzonego przekroczenia linii. Mechanizm użytkowany w samochodach marki Citroen ostrzegający kierowcę przed niekontrolowaną zmianą pasa ruchu ahc.
Definicja Alternator:
Co to jest elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród ahc.
Definicja Aerotwin:
Co to jest przygotowana poprzez firmę Bosch, polegająca na oczyszczaniu szyb poprzez wycieraczki, które nie posiadają sztywnych ramion dociskających. Płaska, sprężysta szyna wycieraczek zastapiła w nich ahc.
Definicja Atrapa:
Co to jest wchodzący w skład nadwozia. Atrapa bywa regularnie ustalana kolokwialnie jako „grill”. Atrapy chłodnicy są przeważnie wykonane z plastiku albo lekkich stopów metali. Ich zadaniem jest ochrona ahc.

Czym jest AHC znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: