Definicja Ahc. Co znaczy klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ahc

Co znaczy AHC: Active Height Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo wygodny sposób obniżyć zawieszenie na przykład w trakcie załadunku ciężkich elementów do samochodu. Posiada on również sposobność podwyższenia zawieszenia w trakcie poruszania się po nierównych nawierzchniach. Urządzenie potrafi również dostsować wysokość zawieszenia do prędkości, po przekroczeniu pewnych poziomów szybkości.

Definicja Alternator:
Co to jest elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród ahc co to jest.
Definicja AAS:
Co to jest Suspension, zawieszenie pneumatyczne. Polega na sprężynach powietrznych z adaptacyjnym tłumieniem drgań kół osi przedniej i tylnej. Elektronicznie kontrolowany mechanizm użytkowany jest w samochodach ahc definicja.
Definicja AWD:
Co to jest mechanizm napędu na wszystkie koła. Jest różna on od układu 4x4 tym, że może posiadać dynamiczny rozdział mocy napędu na poszczególną oś, pozwalając również na całkowite rozmieszczenie mocy na ahc co znaczy.
Definicja ABS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm zapobiegający blokowaniu się hamulców wprowadzony w 1978 roku, zapewnia utrzymanie kierowalności auta w trakcie hamowania. ystem ten wprowadzono, by zapobiec zjawisku ahc słownik.

Czym jest AHC znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: