Definicja Ahc. Co znaczy klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ahc

Co znaczy AHC: Active Height Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo wygodny sposób obniżyć zawieszenie na przykład w trakcie załadunku ciężkich elementów do samochodu. Posiada on również sposobność podwyższenia zawieszenia w trakcie poruszania się po nierównych nawierzchniach. Urządzenie potrafi również dostsować wysokość zawieszenia do prędkości, po przekroczeniu pewnych poziomów szybkości.

Definicja ACS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm pokolizyjny. W razie wypadku automatycznie odblokowuje centralny zamek. Dodatkowo urządzenie włącza wewnętrzne oświetlenie w samochodzie, a w dalszym ciągu światła awaryjne, tak ahc.
Definicja Automat Rozrusznika:
Co to jest elektromagnesem. Automat rozrusznika jest elementem, który jest na stałe przymocowany do rozrusznika. Z automatu wyprowadzony jest kabel do stacyjki. W chwili kiedy przekręcamy kluczyk w stacyjce ahc.
Definicja AFL:
Co to jest Lighting, dynamiczne doświetlanie zakrętów. Innowacyjny mechanizm dostosowujący oświetlenie w zależności od wykonywanego manewru na drodze. Dynamiczne światło 'zakrętowe' dostosowuje się ahc.
Definicja AFIL:
Co to jest Franchissement Involontaire de Ligne, alarm niezamierzonego przekroczenia linii. Mechanizm użytkowany w samochodach marki Citroen ostrzegający kierowcę przed niekontrolowaną zmianą pasa ruchu ahc.

Czym jest AHC znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: