Definicja Ahc. Co znaczy klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ahc

Co znaczy AHC: Active Height Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo wygodny sposób obniżyć zawieszenie na przykład w trakcie załadunku ciężkich elementów do samochodu. Posiada on również sposobność podwyższenia zawieszenia w trakcie poruszania się po nierównych nawierzchniach. Urządzenie potrafi również dostsować wysokość zawieszenia do prędkości, po przekroczeniu pewnych poziomów szybkości.

Definicja ADCS:
Co to jest Active Damping Control Mechanizm, mechanizm aktywnej kontroli regulacji zawieszenia. Dostosowuje sztywność amortyzatorów do warunków jazdy ahc.
Definicja AFU:
Co to jest wspomagający nagłe hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez kontrolując cały czas jego szybkość i siłę z jaką kierowca naciska na pedał hamulca. Po wykryciu ahc.
Definicja Automat Rozrusznika:
Co to jest elektromagnesem. Automat rozrusznika jest elementem, który jest na stałe przymocowany do rozrusznika. Z automatu wyprowadzony jest kabel do stacyjki. W chwili kiedy przekręcamy kluczyk w stacyjce ahc.
Definicja AMG:
Co to jest Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka ahc.

Czym jest AHC znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: