Definicja Alternator. Co znaczy synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem.
alternator co to jest

Czy przydatne?

Definicja Alternator

Co znaczy ALTERNATOR: Prądnica elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród alternatorów rozróżnić można: alternatory bezstykowe i alternatory stykowe. W pierwszych układem wzbudzenia jest magnes trwały, z kolei w wersji stykowej układem wzbudzenia jest cewka. Dodatkowo w tym rodzaju alternatorów uzwojenie wzbudzenia zasilane jest uzwojeniem twornika dzięki dodatkowego układu prostowniczego przy wykorzystaniu pierścieni ślizgowych.Producenci: Delphi, KYB, Monroe, Sachs.

Definicja Automat Rozrusznika:
Co to jest elektromagnesem. Automat rozrusznika jest elementem, który jest na stałe przymocowany do rozrusznika. Z automatu wyprowadzony jest kabel do stacyjki. W chwili kiedy przekręcamy kluczyk w stacyjce alternator.
Definicja APB:
Co to jest Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by alternator.
Definicja ABC:
Co to jest mechanizm kontrolujący wzdłużne i poprzeczne przechyły nadwozia. Po ich wykryciu automatycznie dostosowuje twardość zawieszenia. Mechanizm kilkunastu czujników kontroluje wskaźniki samochodu, a w alternator.
Definicja Aquaplanning:
Co to jest opierające na tworzeniu się pomiędzy bieżnikiem opony, a nawierzchnią specjalnej 'poduszki wodnej', która jest konsekwencją nieodpowiedniego odprowadzania wody poprzez oponę. Aquaplanning wpływa na alternator.

Czym jest Alternator znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: