Do czego Alternator. Co znaczy synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem.
alternator co to jest

Czy przydatne?

Alternator w samochodzie

Co znaczy ALTERNATOR: Prądnica elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród alternatorów rozróżnić można: alternatory bezstykowe i alternatory stykowe. W pierwszych układem wzbudzenia jest magnes trwały, z kolei w wersji stykowej układem wzbudzenia jest cewka. Dodatkowo w tym rodzaju alternatorów uzwojenie wzbudzenia zasilane jest uzwojeniem twornika dzięki dodatkowego układu prostowniczego przy wykorzystaniu pierścieni ślizgowych.Producenci: Delphi, KYB, Monroe, Sachs.

Co znaczy AL:
Porównanie są reflektory dostosowujące się do kąta skrętu kierownicy i prędkości samochodu. Skręcają one odpowiednio z przebiegiem zakrętu. W trakcie pokonywania zakrętu włącza się dodatkowy, skierowany w bok alternator co znaczy.
Krzyżówka AMG:
Dlaczego Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka alternator krzyżówka.
Co to jest AHC:
Jak lepiej Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo alternator co to jest.
Słownik Amortyzator:
Kiedy odpowiedzialny za przechwytywanie, a w dalszym ciągu rozpraszanie nadmiarów energii, które występują w układzie mechanicznym. W samochodach amortyzator jest zwykle montowany między zawieszeniem koła alternator słownik.

Do czego służy Alternator w samochodzie Jak działa A .

  • Dodano:
  • Autor: