Definicja Alternator. Co znaczy synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem.
alternator co to jest

Czy przydatne?

Definicja Alternator

Co znaczy ALTERNATOR: Prądnica elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród alternatorów rozróżnić można: alternatory bezstykowe i alternatory stykowe. W pierwszych układem wzbudzenia jest magnes trwały, z kolei w wersji stykowej układem wzbudzenia jest cewka. Dodatkowo w tym rodzaju alternatorów uzwojenie wzbudzenia zasilane jest uzwojeniem twornika dzięki dodatkowego układu prostowniczego przy wykorzystaniu pierścieni ślizgowych.Producenci: Delphi, KYB, Monroe, Sachs.

Definicja Akumulator:
Co to jest które jest fundamentalnym źródłem energii w samochodzie. Pozwala ono nie tylko na pobieranie energii elektrycznej, ale również na jej gromadzenie, więc można je nazwać odwracalnym źródłem prądowym alternator.
Definicja AHC:
Co to jest Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo alternator.
Definicja AMG:
Co to jest Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka alternator.
Definicja AFU:
Co to jest wspomagający nagłe hamowanie. Wykrywa gwałtowne pomniejszenie szybkości samochodu przez kontrolując cały czas jego szybkość i siłę z jaką kierowca naciska na pedał hamulca. Po wykryciu alternator.

Czym jest Alternator znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: