Definicja Alternator. Co znaczy synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem.
alternator co to jest

Czy przydatne?

Definicja Alternator

Co znaczy ALTERNATOR: Prądnica elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród alternatorów rozróżnić można: alternatory bezstykowe i alternatory stykowe. W pierwszych układem wzbudzenia jest magnes trwały, z kolei w wersji stykowej układem wzbudzenia jest cewka. Dodatkowo w tym rodzaju alternatorów uzwojenie wzbudzenia zasilane jest uzwojeniem twornika dzięki dodatkowego układu prostowniczego przy wykorzystaniu pierścieni ślizgowych.Producenci: Delphi, KYB, Monroe, Sachs.

Definicja APB:
Co to jest Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by alternator co to jest.
Definicja Akumulator:
Co to jest które jest fundamentalnym źródłem energii w samochodzie. Pozwala ono nie tylko na pobieranie energii elektrycznej, ale również na jej gromadzenie, więc można je nazwać odwracalnym źródłem prądowym alternator definicja.
Definicja AFS:
Co to jest lighting mechanizm, urządzenie które sprawia iż lampa oświetla kierunek, gdzie zmierza auto, a nie miejsce, gdzie zwrócony jest jego przód. Lewy reflektor obraca się w lewo, a prawy w prawo, w pełni alternator co znaczy.
Definicja AL:
Co to jest są reflektory dostosowujące się do kąta skrętu kierownicy i prędkości samochodu. Skręcają one odpowiednio z przebiegiem zakrętu. W trakcie pokonywania zakrętu włącza się dodatkowy, skierowany w bok alternator słownik.

Czym jest Alternator znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: