Definicja Apb. Co znaczy hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Apb

Co znaczy APB: Automatic Parking Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by uaktywnić funkcję hamulca postojowego, agregat ESP rozpoczyna samoczynnie wytwarzać ciśnienie, które dociśnie okładziny do tarczy hamulcowej. W dalszym ciągu zintegrowany system zablokuje zaciski układu hamulcowego. W chwili wyłączania mechanizmu, ESP odpowiedzialne jest za ponowne wytworzenie ciśnienia, które odblokuje hamulec.mechanizm przeważnie używany jest w trakcie postoju na czerwonym świetle albo podjeżdzania pod górkę. Zostaje zwolniony samoczynnie w chwili naciśnięcia pedału akceleratora i ruszenia z miejsca.

Definicja ACC:
Co to jest Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu apb.
Definicja AYC:
Co to jest Kontroluje bezpośrednio siłę obracającą, która działa na pojazd przez wytwarzanie różnic w sile napędowej i w siłach hamowania między prawym a lewym tylnym kołem. Układ taki działa na zasadzie apb.
Definicja ABS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm zapobiegający blokowaniu się hamulców wprowadzony w 1978 roku, zapewnia utrzymanie kierowalności auta w trakcie hamowania. ystem ten wprowadzono, by zapobiec zjawisku apb.
Definicja ADCS:
Co to jest Active Damping Control Mechanizm, mechanizm aktywnej kontroli regulacji zawieszenia. Dostosowuje sztywność amortyzatorów do warunków jazdy apb.

Czym jest APB znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: