Do czego Apb. Co znaczy hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo.
co to jest

Czy przydatne?

Apb w samochodzie

Co znaczy APB: Automatic Parking Brake, hydrauliczny hamulec postojowy bazujący na układzie ESP. Mimo skomplikowanej nazwy jego działanie opiera się na w miarę prostej technologii. W chwili gdy kierowca naciśnie włącznik, by uaktywnić funkcję hamulca postojowego, agregat ESP rozpoczyna samoczynnie wytwarzać ciśnienie, które dociśnie okładziny do tarczy hamulcowej. W dalszym ciągu zintegrowany system zablokuje zaciski układu hamulcowego. W chwili wyłączania mechanizmu, ESP odpowiedzialne jest za ponowne wytworzenie ciśnienia, które odblokuje hamulec.mechanizm przeważnie używany jest w trakcie postoju na czerwonym świetle albo podjeżdzania pod górkę. Zostaje zwolniony samoczynnie w chwili naciśnięcia pedału akceleratora i ruszenia z miejsca.

Co znaczy AFIL:
Porównanie Franchissement Involontaire de Ligne, alarm niezamierzonego przekroczenia linii. Mechanizm użytkowany w samochodach marki Citroen ostrzegający kierowcę przed niekontrolowaną zmianą pasa ruchu apb co znaczy.
Krzyżówka ACS:
Dlaczego Mechanizm, mechanizm pokolizyjny. W razie wypadku automatycznie odblokowuje centralny zamek. Dodatkowo urządzenie włącza wewnętrzne oświetlenie w samochodzie, a w dalszym ciągu światła awaryjne, tak apb krzyżówka.
Co to jest ACEA:
Jak lepiej Constructeurs Europens d' Automobiles, profesjonalna organizacja motoryzacyjna. Zrzesza ona trzynastu europejskich producentów samochodów, a również 21 organizacji reprezentujących branżę apb co to jest.
Słownik ACC:
Kiedy Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu apb słownik.

Do czego służy APB w samochodzie Jak działa A .

  • Dodano:
  • Autor: