Definicja Aquaplanning. Co znaczy na tworzeniu się pomiędzy bieżnikiem opony, a nawierzchnią.
aquaplanning co to jest

Czy przydatne?

Definicja Aquaplanning

Co znaczy AQUAPLANNING: To jest zdarzenie opierające na tworzeniu się pomiędzy bieżnikiem opony, a nawierzchnią specjalnej 'poduszki wodnej', która jest konsekwencją nieodpowiedniego odprowadzania wody poprzez oponę. Aquaplanning wpływa na utratę sterowności pojazdu, w rezultacie braku styku opony z nawierzchnią na drodze. Problemem jest najczęściej bieżnik, który powinien zapewnić odpowiednią przyczepność w trakcie jazdy, a wiadomo, iż do tego potrzebna jest jak największa powierzchnia styku. Wraz ze zwiększeniem ilości rowków odprowadzających wodę, minimalizuje się przyczepność opony.

Definicja AMG:
Co to jest Grossaspach, spółka założona w 1967 roku. Jej pierwsze dwa człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby spółki, miasta położonego koło Stuttgartu. Poprzez długi czas spółka aquaplanning co to jest.
Definicja AFS:
Co to jest lighting mechanizm, urządzenie które sprawia iż lampa oświetla kierunek, gdzie zmierza auto, a nie miejsce, gdzie zwrócony jest jego przód. Lewy reflektor obraca się w lewo, a prawy w prawo, w pełni aquaplanning definicja.
Definicja AHC:
Co to jest Control, czynna klasyfikacja wysokości zawieszenia. Mechanizm ten pozwala na manualne dostosowanie wysokości zawieszenia w zależności od warunków. Dzięki tego mechanizmu kierowca może w bardzo aquaplanning co znaczy.
Definicja ACC:
Co to jest Control, adaptacyjny mechanizm kontroli prędkości. Dzięki umieszczonego na przodzie radaru monitorującego wciąż dystans do poprzedzającego samochodu, dostosowuje szybkość prowadzonego pojazdu w celu aquaplanning słownik.

Czym jest Aquaplanning znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: