Definicja Rozrusznika Automat. Co znaczy elektromagnesem. Automat rozrusznika jest elementem, który.
automat rozrusznika co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rozrusznika Automat

Co znaczy AUTOMAT ROZRUSZNIKA: Nazywany również elektromagnesem. Automat rozrusznika jest elementem, który jest na stałe przymocowany do rozrusznika. Z automatu wyprowadzony jest kabel do stacyjki. W chwili kiedy przekręcamy kluczyk w stacyjce, automat jest odpowiedzialny za załączanie cewki w automacie.Producenci: Bosch, Lauber, Lucas.

Definicja Alternator:
Co to jest elektryczna synchroniczna prądu trójfazowego małej mocy, z wbudowanym układem prostowniczym. Alternator jest przeważnie stosowany do zasilania instalacji elektrycznej w samochodzie. Pośród automat rozrusznika.
Definicja AFL:
Co to jest Lighting, dynamiczne doświetlanie zakrętów. Innowacyjny mechanizm dostosowujący oświetlenie w zależności od wykonywanego manewru na drodze. Dynamiczne światło 'zakrętowe' dostosowuje się automat rozrusznika.
Definicja AL:
Co to jest są reflektory dostosowujące się do kąta skrętu kierownicy i prędkości samochodu. Skręcają one odpowiednio z przebiegiem zakrętu. W trakcie pokonywania zakrętu włącza się dodatkowy, skierowany w bok automat rozrusznika.
Definicja AAS:
Co to jest Suspension, zawieszenie pneumatyczne. Polega na sprężynach powietrznych z adaptacyjnym tłumieniem drgań kół osi przedniej i tylnej. Elektronicznie kontrolowany mechanizm użytkowany jest w samochodach automat rozrusznika.

Czym jest Automat rozrusznika znaczenie w Słownik na A .

  • Dodano:
  • Autor: