Definicja Bas. Co znaczy mechanizm wspomagania nagłego hamowania. Jego zadaniem jest zapewnienie.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Bas

Co znaczy BAS: Brake Assist Mechanizm, mechanizm wspomagania nagłego hamowania. Jego zadaniem jest zapewnienie jednakowego działania układu hamulcowego. Działa on dzięki czujnikowi mierzącemu szybkość z jaką wciskamy pedał hamulca. Dodatkowo rozpoznaje on sytuacje drogowe wymagające gwałtownego hamowania. Zaimplementowano w nim wzmacniacz, który odpowiedzialny jest za wytwarzanie dodatkowego ciśnienia w układzie hamulcowym.Uzyskany wzrost ciśnienia wspomaga naciśnięcie pedału hamulca w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie w wiele szybszym czasie pełnej mocy układu hamulcowego, a również poprzednie włączenie regulacji ciśnienia w systemie ABS.Uzupełniając działanie drugiego mechanizmu, steruje on również utrzymaniem stałego maksymalnego ciśnienia, a również regulacji hamowania przy włączonym ABS do momentu opuszczenia pedału hamulca poprzez kierowcę.

Definicja Bezpieczeństwo Czynne:
Co to jest funkcji i urządzeń w samochodzie, które przyczyniają się do znacznego obniżenia ryzyka wypadku. To są przedmioty, które zapewnić mają stabilne, a zarazem efektywne hamowanie, dobre przyspieszenie i bas.
Definicja Blokada Mechanizmu Różnicowego:
Co to jest mechaniczne, które jest montowane w obudowie systemu różnicowego. Służy ono do ograniczenia bądź także całkowitej likwidacji różnicy prędkości obrotowej między kołami albo osiami. Urządzenie, które bas.
Definicja Belka Dolna Pasa Przedniego:
Co to jest stali borowej o bardzo wysokiej wartości naprężenia granicznego, równej 900 niutonów na milimetr kwadratowy. Belka dolna pasa przedniego potrafi rozpraszać siły udarowe w okresie zderzenia z innym bas.
Definicja Bieg Jałowy:
Co to jest silnika, w trakcie którego produkowana moc jest stosowana jedynie do napędu osprzętu. W trakcie pracy na biegu jałowym silnik pracuje na najniższej prędkości obrotowej. To jest minimum wymagane do bas.

Czym jest BAS znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: