Do czego Bas. Co znaczy mechanizm wspomagania nagłego hamowania. Jego zadaniem jest zapewnienie.
co to jest

Czy przydatne?

Bas w samochodzie

Co znaczy BAS: Brake Assist Mechanizm, mechanizm wspomagania nagłego hamowania. Jego zadaniem jest zapewnienie jednakowego działania układu hamulcowego. Działa on dzięki czujnikowi mierzącemu szybkość z jaką wciskamy pedał hamulca. Dodatkowo rozpoznaje on sytuacje drogowe wymagające gwałtownego hamowania. Zaimplementowano w nim wzmacniacz, który odpowiedzialny jest za wytwarzanie dodatkowego ciśnienia w układzie hamulcowym.Uzyskany wzrost ciśnienia wspomaga naciśnięcie pedału hamulca w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie w wiele szybszym czasie pełnej mocy układu hamulcowego, a również poprzednie włączenie regulacji ciśnienia w systemie ABS.Uzupełniając działanie drugiego mechanizmu, steruje on również utrzymaniem stałego maksymalnego ciśnienia, a również regulacji hamowania przy włączonym ABS do momentu opuszczenia pedału hamulca poprzez kierowcę.

Co znaczy Bio-Etanol:
Porównanie należącego do ekipy tak zwany paliw alkoholowych. Pozyskiwany jest raczej z produktów roślinnych w rezultacie fermentacji i procesu odwadniania. Ten rodzaj paliwa oznaczany jest poprzez litery bas co znaczy.
Krzyżówka Bieżnik:
Dlaczego stykająca się bezpośrednio z drogą i odpowiadająca za jej przyczepność do podłoża, którą gwarantować mają adekwatnie takie przedmioty jak rowki, lamele, klocki bieżnika. W zależności od przeznaczenia bas krzyżówka.
Co to jest Bieżnikowanie Opony:
Jak lepiej bieżnika na zużytą oponę w celu dalszego jej zastosowania. Jest dopuszczalne tylko dla opon, gdzie nie została uszkodzona osnowa. Chcesz wiedzieć dowięcej się więcej na temat opon? Zajrzyj do naszego bas co to jest.
Słownik Bi-Ksenon:
Kiedy firmowany poprzez firmę Hella. Rodzaj reflektora ksenonowego, gdzie pojedyncza żarówka wyładowcza jest używana do wytwarzania światła mijania i drogowego. Działanie lampy biksenonowej opiera się na bas słownik.

Do czego służy BAS w samochodzie Jak działa B .

  • Dodano:
  • Autor: