Definicja Belka dolna pasa przedniego. Co znaczy borowej o bardzo wysokiej wartości naprężenia.
belka dolna pasa przedniego co to jest

Czy przydatne?

Definicja Belka dolna pasa przedniego

Co znaczy BELKA DOLNA PASA PRZEDNIEGO: Obiekt wykonany ze stali borowej o bardzo wysokiej wartości naprężenia granicznego, równej 900 niutonów na milimetr kwadratowy. Belka dolna pasa przedniego potrafi rozpraszać siły udarowe w okresie zderzenia z innym pojazdem na całej powierzchni przedniej strefy nadwozia. Umożliwia kontrolowane i przewidywalne odkształcenia, niemal bezwzględnie na pkt. udaru. Producenci: 4MAX.

Definicja Belki Zawieszenia Tylnego:
Co to jest zawieszenia pół-niezależnego. Belki zawieszenia tylnego stosowane są w konstrukcji, która nazywa się belka skrętna. Z tym elementem połączone są wahacze wleczone. Belka skrętna, jak wskazuje sama belka dolna pasa przedniego.
Definicja Benzyna:
Co to jest głównych rodzajów paliwa używanego do zasilania silników spalinowych. Benzyna jest mieszaniną ciekłych węglowodorów parafinowych, naftenowych, aromatycznych i nienasyconych. To jest ciecz bezbarwna belka dolna pasa przedniego.
Definicja Bieżnik:
Co to jest stykająca się bezpośrednio z drogą i odpowiadająca za jej przyczepność do podłoża, którą gwarantować mają adekwatnie takie przedmioty jak rowki, lamele, klocki bieżnika. W zależności od przeznaczenia belka dolna pasa przedniego.
Definicja Bendiks Rozrusznika:
Co to jest rozrusznika używanego w silnikach spalinowych. Zadaniem bendiksu jest połączenie rozrusznika z silnikiem przez zębate koło zamachowe. Dzięki bendiksowi rozrusznik może obracać wałem korbowym silnika belka dolna pasa przedniego.

Czym jest Belka dolna pasa przedniego znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: