Definicja Belka dolna pasa przedniego. Co znaczy borowej o bardzo wysokiej wartości naprężenia.
belka dolna pasa przedniego co to jest

Czy przydatne?

Definicja Belka dolna pasa przedniego

Co znaczy BELKA DOLNA PASA PRZEDNIEGO: Obiekt wykonany ze stali borowej o bardzo wysokiej wartości naprężenia granicznego, równej 900 niutonów na milimetr kwadratowy. Belka dolna pasa przedniego potrafi rozpraszać siły udarowe w okresie zderzenia z innym pojazdem na całej powierzchni przedniej strefy nadwozia. Umożliwia kontrolowane i przewidywalne odkształcenia, niemal bezwzględnie na pkt. udaru. Producenci: 4MAX.

Definicja Belka Skrętna:
Co to jest zawieszenia pół-niezależnego, które oparte jest na wahaczach wleczonych. Są one połączone poprzecznie z belką skrętną, od której pochodzi nazwa tego typu konstrukcji. Belka skrętna jest elementem belka dolna pasa przedniego.
Definicja Belki Zawieszenia Tylnego:
Co to jest zawieszenia pół-niezależnego. Belki zawieszenia tylnego stosowane są w konstrukcji, która nazywa się belka skrętna. Z tym elementem połączone są wahacze wleczone. Belka skrętna, jak wskazuje sama belka dolna pasa przedniego.
Definicja Blokada Mechanizmu Różnicowego:
Co to jest mechaniczne, które jest montowane w obudowie systemu różnicowego. Służy ono do ograniczenia bądź także całkowitej likwidacji różnicy prędkości obrotowej między kołami albo osiami. Urządzenie, które belka dolna pasa przedniego.
Definicja BLIS:
Co to jest Information Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o pojawieniu się innego pojazdu w tak zwany martwej strefie. Odbywa się tak dzięki umieszczonym w obu bocznych belka dolna pasa przedniego.

Czym jest Belka dolna pasa przedniego znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: