Definicja Belka dolna pasa przedniego. Co znaczy borowej o bardzo wysokiej wartości naprężenia.
belka dolna pasa przedniego co to jest

Czy przydatne?

Definicja Belka dolna pasa przedniego

Co znaczy BELKA DOLNA PASA PRZEDNIEGO: Obiekt wykonany ze stali borowej o bardzo wysokiej wartości naprężenia granicznego, równej 900 niutonów na milimetr kwadratowy. Belka dolna pasa przedniego potrafi rozpraszać siły udarowe w okresie zderzenia z innym pojazdem na całej powierzchni przedniej strefy nadwozia. Umożliwia kontrolowane i przewidywalne odkształcenia, niemal bezwzględnie na pkt. udaru. Producenci: 4MAX.

Definicja BLIS:
Co to jest Information Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o pojawieniu się innego pojazdu w tak zwany martwej strefie. Odbywa się tak dzięki umieszczonym w obu bocznych belka dolna pasa przedniego.
Definicja Bezpieczeństwo Bierne:
Co to jest pojazdu, umożliwiający pomniejszenie skutków zaistniałego zderzenia, bądź także wypadku do wartości min.. Ich zadaniem jest pomniejszenie skuktów nie tylko kierowcy, ale również wszystkich osób belka dolna pasa przedniego.
Definicja Bieg Jałowy:
Co to jest silnika, w trakcie którego produkowana moc jest stosowana jedynie do napędu osprzętu. W trakcie pracy na biegu jałowym silnik pracuje na najniższej prędkości obrotowej. To jest minimum wymagane do belka dolna pasa przedniego.
Definicja Benzyna:
Co to jest głównych rodzajów paliwa używanego do zasilania silników spalinowych. Benzyna jest mieszaniną ciekłych węglowodorów parafinowych, naftenowych, aromatycznych i nienasyconych. To jest ciecz bezbarwna belka dolna pasa przedniego.

Czym jest Belka dolna pasa przedniego znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: