Definicja Skrętna Belka. Co znaczy pół-niezależnego, które oparte jest na wahaczach wleczonych. Są.
belka skrętna co to jest

Czy przydatne?

Definicja Skrętna Belka

Co znaczy BELKA SKRĘTNA: To jest rodzaj zawieszenia pół-niezależnego, które oparte jest na wahaczach wleczonych. Są one połączone poprzecznie z belką skrętną, od której pochodzi nazwa tego typu konstrukcji. Belka skrętna jest elementem podatnym na skręcanie. Umożliwia to ruch pionowy pomiędzy kołami. Mimo tych właściwości jest ona dość sztywna (w sprawie zginania), dzięki czemu usztywnione są wahacze wleczone. Stabilizuje to skutecznie jazdę, zwłaszcza w trakcie wchodzenia w zakręty.Zawieszenie tego typu użytkowane jest przeważnie w samochodach małych i średnich z napędem na przednią oś. Zaletą konstrukcji tego typu jest z pewnością mała liczba przedmiotów i wymiary. Ponadto belka skrętna pozwala na całkiem przyzwoite prowadzenie auta i dobre wybieranie nierówności.

Definicja Boxer, Silnik:
Co to jest silnika, gdzie cylindry ułożone zostały płasko, naprzeciw siebie. Taka konstrukcja pozwala na bardzo cichą pracę przy zachowaniu niezawodności. Dodatkowym atutem jest nisko położony pkt. ciężkości belka skrętna.
Definicja Blue & Me:
Co to jest będący owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w najnowszej generacji samochodów włoskiego producenta. Za jego pomocą można bez odrywania rąk wydawać polecenia głosem, dzwonić belka skrętna.
Definicja Benzyna:
Co to jest głównych rodzajów paliwa używanego do zasilania silników spalinowych. Benzyna jest mieszaniną ciekłych węglowodorów parafinowych, naftenowych, aromatycznych i nienasyconych. To jest ciecz bezbarwna belka skrętna.
Definicja Błotnik Przedni:
Co to jest Obiekt karoserii samochodowej. Znajduje się na przedzie samochodu. Błotnik przedni jest przeważnie wykonany z blachy albo lekkich, elastycznych materiałów takich jak plastik. Producenci: 4MAX belka skrętna.

Czym jest Belka skrętna znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: