Definicja Skrętna Belka. Co znaczy pół-niezależnego, które oparte jest na wahaczach wleczonych. Są.
belka skrętna co to jest

Czy przydatne?

Definicja Skrętna Belka

Co znaczy BELKA SKRĘTNA: To jest rodzaj zawieszenia pół-niezależnego, które oparte jest na wahaczach wleczonych. Są one połączone poprzecznie z belką skrętną, od której pochodzi nazwa tego typu konstrukcji. Belka skrętna jest elementem podatnym na skręcanie. Umożliwia to ruch pionowy pomiędzy kołami. Mimo tych właściwości jest ona dość sztywna (w sprawie zginania), dzięki czemu usztywnione są wahacze wleczone. Stabilizuje to skutecznie jazdę, zwłaszcza w trakcie wchodzenia w zakręty.Zawieszenie tego typu użytkowane jest przeważnie w samochodach małych i średnich z napędem na przednią oś. Zaletą konstrukcji tego typu jest z pewnością mała liczba przedmiotów i wymiary. Ponadto belka skrętna pozwala na całkiem przyzwoite prowadzenie auta i dobre wybieranie nierówności.

Definicja BLIS:
Co to jest Information Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o pojawieniu się innego pojazdu w tak zwany martwej strefie. Odbywa się tak dzięki umieszczonym w obu bocznych belka skrętna.
Definicja Bi-Ksenon:
Co to jest firmowany poprzez firmę Hella. Rodzaj reflektora ksenonowego, gdzie pojedyncza żarówka wyładowcza jest używana do wytwarzania światła mijania i drogowego. Działanie lampy biksenonowej opiera się na belka skrętna.
Definicja Blue & Me:
Co to jest będący owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w najnowszej generacji samochodów włoskiego producenta. Za jego pomocą można bez odrywania rąk wydawać polecenia głosem, dzwonić belka skrętna.
Definicja Bio-Diesel:
Co to jest pozwalające napędzać jednostki wysokoprężne, użytkowane w zastępstwie oleju napędowego. Pozyskiwane jest z łatwo dostępnych surowców odnawialnych jak tłuszcze zwierzęce albo roślinne. Bio-diesel może belka skrętna.

Czym jest Belka skrętna znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: