Do czego Bierne Bezpieczeństwo. Co znaczy umożliwiający pomniejszenie skutków zaistniałego.
bierne bezpieczeństwo co to jest

Czy przydatne?

Bierne Bezpieczeństwo w samochodzie

Co znaczy BEZPIECZEŃSTWO BIERNE: To jest zespół cech pojazdu, umożliwiający pomniejszenie skutków zaistniałego zderzenia, bądź także wypadku do wartości min.. Ich zadaniem jest pomniejszenie skuktów nie tylko kierowcy, ale również wszystkich osób uczestniczących w niebezpiecznej sytuacji na drodze. W skład przedmiotów bezpieczeństwa biernego wchodzą: wzmocnienia boczne, klatka bezpieczeństwa, strefa kontrolowanego zgniotu, łamana kolumna kierownicy, pasy bezpieczeństwa i ich napinacze, poduszka powietrzna, kurtyna powietrzna, zagłówki, foteliki samochodowe dla dzieci, szyby klejone. Dodatkowo nadwozie samochodu powinno posiadać odpowiedni kształt, który jest w stanie chronić zewnętrznych uczestników. Chodzi tutaj o brak ostrych krawędzi, odpowiednią konstrukcję drzwi i klamek, składanie lusterek na przegubach, a również zabezpieczenie przed wjechaniem pod auto ciężarowy.

Co znaczy Bi-Ksenon:
Porównanie firmowany poprzez firmę Hella. Rodzaj reflektora ksenonowego, gdzie pojedyncza żarówka wyładowcza jest używana do wytwarzania światła mijania i drogowego. Działanie lampy biksenonowej opiera się na bezpieczeństwo bierne co znaczy.
Krzyżówka Błotnik Przedni:
Dlaczego Obiekt karoserii samochodowej. Znajduje się na przedzie samochodu. Błotnik przedni jest przeważnie wykonany z blachy albo lekkich, elastycznych materiałów takich jak plastik. Producenci: 4MAX bezpieczeństwo bierne krzyżówka.
Co to jest Bieżnik:
Jak lepiej stykająca się bezpośrednio z drogą i odpowiadająca za jej przyczepność do podłoża, którą gwarantować mają adekwatnie takie przedmioty jak rowki, lamele, klocki bieżnika. W zależności od przeznaczenia bezpieczeństwo bierne co to jest.
Słownik Blenda Optyczna:
Kiedy nadwozia albo część reflektora. Blenda optyczna to obiekt wykonany z plastiku, zaopatrzony w odblask który odbija światło. Blenda może znajdować się w reflektorze, może być również rozmieszczona w bezpieczeństwo bierne słownik.

Do czego służy Bezpieczeństwo bierne w samochodzie Jak działa B .

  • Dodano:
  • Autor: