Definicja Jałowy Bieg. Co znaczy trakcie którego produkowana moc jest stosowana jedynie do napędu.
bieg jałowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Jałowy Bieg

Co znaczy BIEG JAŁOWY: Zakres pracy silnika, w trakcie którego produkowana moc jest stosowana jedynie do napędu osprzętu. W trakcie pracy na biegu jałowym silnik pracuje na najniższej prędkości obrotowej. To jest minimum wymagane do pokonania oporów wewnętrznych i zewnętrznych występujących w jednostce silnkowej.W praktyce bazuje to na równej pracy silnika samochodu, która jest w stanie przy udziale alternatora i pomp wyposażyć w prąd i ciśnienie wszystkie urządzenia samochodu, nie gasnąc przy okazji.

Definicja Boxer, Silnik:
Co to jest silnika, gdzie cylindry ułożone zostały płasko, naprzeciw siebie. Taka konstrukcja pozwala na bardzo cichą pracę przy zachowaniu niezawodności. Dodatkowym atutem jest nisko położony pkt. ciężkości bieg jałowy.
Definicja Blue & Me:
Co to jest będący owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w najnowszej generacji samochodów włoskiego producenta. Za jego pomocą można bez odrywania rąk wydawać polecenia głosem, dzwonić bieg jałowy.
Definicja Blokada Mechanizmu Różnicowego:
Co to jest mechaniczne, które jest montowane w obudowie systemu różnicowego. Służy ono do ograniczenia bądź także całkowitej likwidacji różnicy prędkości obrotowej między kołami albo osiami. Urządzenie, które bieg jałowy.
Definicja Benzyna:
Co to jest głównych rodzajów paliwa używanego do zasilania silników spalinowych. Benzyna jest mieszaniną ciekłych węglowodorów parafinowych, naftenowych, aromatycznych i nienasyconych. To jest ciecz bezbarwna bieg jałowy.

Czym jest Bieg jałowy znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: