Definicja Optyczna Blenda. Co znaczy część reflektora. Blenda optyczna to obiekt wykonany z.
blenda optyczna co to jest

Czy przydatne?

Definicja Optyczna Blenda

Co znaczy BLENDA OPTYCZNA: To jest obiekt nadwozia albo część reflektora. Blenda optyczna to obiekt wykonany z plastiku, zaopatrzony w odblask który odbija światło. Blenda może znajdować się w reflektorze, może być również rozmieszczona w różnych częściach nadwozia. Np. w zderzaku. Producenci: Hella, Carello, Axo Scintex, Valeo.

Definicja BLIS:
Co to jest Information Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o pojawieniu się innego pojazdu w tak zwany martwej strefie. Odbywa się tak dzięki umieszczonym w obu bocznych blenda optyczna.
Definicja Bi-Ksenon:
Co to jest firmowany poprzez firmę Hella. Rodzaj reflektora ksenonowego, gdzie pojedyncza żarówka wyładowcza jest używana do wytwarzania światła mijania i drogowego. Działanie lampy biksenonowej opiera się na blenda optyczna.
Definicja Bieg Jałowy:
Co to jest silnika, w trakcie którego produkowana moc jest stosowana jedynie do napędu osprzętu. W trakcie pracy na biegu jałowym silnik pracuje na najniższej prędkości obrotowej. To jest minimum wymagane do blenda optyczna.
Definicja Błotnik Przedni:
Co to jest Obiekt karoserii samochodowej. Znajduje się na przedzie samochodu. Błotnik przedni jest przeważnie wykonany z blachy albo lekkich, elastycznych materiałów takich jak plastik. Producenci: 4MAX blenda optyczna.

Czym jest Blenda optyczna znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: