Do czego Blis. Co znaczy Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o.
bl co to jest

Czy przydatne?

Blis w samochodzie

Co znaczy BLIS: Blind Spot Information Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o pojawieniu się innego pojazdu w tak zwany martwej strefie. Odbywa się tak dzięki umieszczonym w obu bocznych lusterkach kamer, które monitorują region wzdłuż boku samochodu o długości 9,5 m i szerokości 3 m. W chwili pojawienia się w tym obszarze innego pojazdu zapala się lampka umieszczona w bocznym lusterku.mechanizm działa zarówno, gdy w jego zasięgu pojawią się małe, spore samochody, motocykle, bez znaczenia czy dzieję się to w dzień czy w nocy. Nie reaguje on na stojące samochody, ogrodzenia przydrożne, słupy czy inne bariery. Uaktywnienie mechanizmu następuje przy prędkości ponad 10 km/h i alarmuje kierowcę, gdy inne auto porusza się z prędkością od 20 km/h do 70 km/h większą od prędkości naszego samochodu.

Co znaczy Bieżnikowanie Opony:
Porównanie bieżnika na zużytą oponę w celu dalszego jej zastosowania. Jest dopuszczalne tylko dla opon, gdzie nie została uszkodzona osnowa. Chcesz wiedzieć dowięcej się więcej na temat opon? Zajrzyj do naszego blis co znaczy.
Krzyżówka Belki Zawieszenia Tylnego:
Dlaczego zawieszenia pół-niezależnego. Belki zawieszenia tylnego stosowane są w konstrukcji, która nazywa się belka skrętna. Z tym elementem połączone są wahacze wleczone. Belka skrętna, jak wskazuje sama blis krzyżówka.
Co to jest Belka Dolna Pasa Przedniego:
Jak lepiej stali borowej o bardzo wysokiej wartości naprężenia granicznego, równej 900 niutonów na milimetr kwadratowy. Belka dolna pasa przedniego potrafi rozpraszać siły udarowe w okresie zderzenia z innym blis co to jest.
Słownik Benzyna:
Kiedy głównych rodzajów paliwa używanego do zasilania silników spalinowych. Benzyna jest mieszaniną ciekłych węglowodorów parafinowych, naftenowych, aromatycznych i nienasyconych. To jest ciecz bezbarwna blis słownik.

Do czego służy BLIS w samochodzie Jak działa B .

  • Dodano:
  • Autor: