Definicja Blis. Co znaczy Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o.
bl co to jest

Czy przydatne?

Definicja Blis

Co znaczy BLIS: Blind Spot Information Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o pojawieniu się innego pojazdu w tak zwany martwej strefie. Odbywa się tak dzięki umieszczonym w obu bocznych lusterkach kamer, które monitorują region wzdłuż boku samochodu o długości 9,5 m i szerokości 3 m. W chwili pojawienia się w tym obszarze innego pojazdu zapala się lampka umieszczona w bocznym lusterku.mechanizm działa zarówno, gdy w jego zasięgu pojawią się małe, spore samochody, motocykle, bez znaczenia czy dzieję się to w dzień czy w nocy. Nie reaguje on na stojące samochody, ogrodzenia przydrożne, słupy czy inne bariery. Uaktywnienie mechanizmu następuje przy prędkości ponad 10 km/h i alarmuje kierowcę, gdy inne auto porusza się z prędkością od 20 km/h do 70 km/h większą od prędkości naszego samochodu.

Definicja Blokada Mechanizmu Różnicowego:
Co to jest mechaniczne, które jest montowane w obudowie systemu różnicowego. Służy ono do ograniczenia bądź także całkowitej likwidacji różnicy prędkości obrotowej między kołami albo osiami. Urządzenie, które blis.
Definicja Bębny Hamulcowe:
Co to jest jest elementem układu hamulcowego. Posiada on wewnętrzną powierzchnię roboczą (cierną), na którą w okresie hamowania oddziaływują szczególne szczęki. Bębny hamulcowe są montowane na tylnej osi blis.
Definicja Bieżnikowanie Opony:
Co to jest bieżnika na zużytą oponę w celu dalszego jej zastosowania. Jest dopuszczalne tylko dla opon, gdzie nie została uszkodzona osnowa. Chcesz wiedzieć dowięcej się więcej na temat opon? Zajrzyj do naszego blis.
Definicja Blenda Optyczna:
Co to jest nadwozia albo część reflektora. Blenda optyczna to obiekt wykonany z plastiku, zaopatrzony w odblask który odbija światło. Blenda może znajdować się w reflektorze, może być również rozmieszczona w blis.

Czym jest BLIS znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: