Definicja Blis. Co znaczy Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o.
bl co to jest

Czy przydatne?

Definicja Blis

Co znaczy BLIS: Blind Spot Information Mechanizm, mechanizm kontroli 'martwego pola'. Informuje on kierowcę o pojawieniu się innego pojazdu w tak zwany martwej strefie. Odbywa się tak dzięki umieszczonym w obu bocznych lusterkach kamer, które monitorują region wzdłuż boku samochodu o długości 9,5 m i szerokości 3 m. W chwili pojawienia się w tym obszarze innego pojazdu zapala się lampka umieszczona w bocznym lusterku.mechanizm działa zarówno, gdy w jego zasięgu pojawią się małe, spore samochody, motocykle, bez znaczenia czy dzieję się to w dzień czy w nocy. Nie reaguje on na stojące samochody, ogrodzenia przydrożne, słupy czy inne bariery. Uaktywnienie mechanizmu następuje przy prędkości ponad 10 km/h i alarmuje kierowcę, gdy inne auto porusza się z prędkością od 20 km/h do 70 km/h większą od prędkości naszego samochodu.

Definicja Bieg Jałowy:
Co to jest silnika, w trakcie którego produkowana moc jest stosowana jedynie do napędu osprzętu. W trakcie pracy na biegu jałowym silnik pracuje na najniższej prędkości obrotowej. To jest minimum wymagane do blis.
Definicja Bezpieczeństwo Czynne:
Co to jest funkcji i urządzeń w samochodzie, które przyczyniają się do znacznego obniżenia ryzyka wypadku. To są przedmioty, które zapewnić mają stabilne, a zarazem efektywne hamowanie, dobre przyspieszenie i blis.
Definicja Bezpieczeństwo Bierne:
Co to jest pojazdu, umożliwiający pomniejszenie skutków zaistniałego zderzenia, bądź także wypadku do wartości min.. Ich zadaniem jest pomniejszenie skuktów nie tylko kierowcy, ale również wszystkich osób blis.
Definicja Benzyna:
Co to jest głównych rodzajów paliwa używanego do zasilania silników spalinowych. Benzyna jest mieszaniną ciekłych węglowodorów parafinowych, naftenowych, aromatycznych i nienasyconych. To jest ciecz bezbarwna blis.

Czym jest BLIS znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: