Do czego Me Blue. Co znaczy owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w.
blue co to jest

Czy przydatne?

Me Blue w samochodzie

Co znaczy BLUE & ME: Twórczy mechanizm będący owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w najnowszej generacji samochodów włoskiego producenta. Za jego pomocą można bez odrywania rąk wydawać polecenia głosem, dzwonić telefonem połączonym poprzez Bluetooth, odsłuchać przychodzące SMS-y i pliki MP3 nagrane na przenośną pamięć. Fundamentalną właściwością tego mechanizmu jest wysokiej jakości rozpoznawanie mowy, które nie wymaga edukacji głosu danego kierowcy. Dodatkowo, telefon połączony poprzez Bluetooth nie będzie musiał obsługiwać tej funkcji. Wystarczy tyko iż będzie pozwalał na bezprzewodową komunikację w trybie hands-free. Oprócz tego mechanizm umożliwia wykonywanie albo odbieranie rozmów w bezpieczny sposób, bez konieczności odrywania oczu od warunków drogowych.mechanizm Blue & Me jest kompletnie wkomponowany we wnętrze samochodu, przyciski są zlokalizowane w obszarze kierownicy i pozwalają na ręczne sterowanie systemem. Sterowanie głosem dzieje się po przyciśnięciu guzika z logiem Windows. Całość jest uzupełniona o port USB.

Co znaczy Bębny Hamulcowe:
Porównanie jest elementem układu hamulcowego. Posiada on wewnętrzną powierzchnię roboczą (cierną), na którą w okresie hamowania oddziaływują szczególne szczęki. Bębny hamulcowe są montowane na tylnej osi blue & me co znaczy.
Krzyżówka Blokada Mechanizmu Różnicowego:
Dlaczego mechaniczne, które jest montowane w obudowie systemu różnicowego. Służy ono do ograniczenia bądź także całkowitej likwidacji różnicy prędkości obrotowej między kołami albo osiami. Urządzenie, które blue & me krzyżówka.
Co to jest Bezpieczeństwo Bierne:
Jak lepiej pojazdu, umożliwiający pomniejszenie skutków zaistniałego zderzenia, bądź także wypadku do wartości min.. Ich zadaniem jest pomniejszenie skuktów nie tylko kierowcy, ale również wszystkich osób blue & me co to jest.
Słownik Belka Skrętna:
Kiedy zawieszenia pół-niezależnego, które oparte jest na wahaczach wleczonych. Są one połączone poprzecznie z belką skrętną, od której pochodzi nazwa tego typu konstrukcji. Belka skrętna jest elementem blue & me słownik.

Do czego służy Blue & Me w samochodzie Jak działa B .

  • Dodano:
  • Autor: