Definicja Me Blue. Co znaczy owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w.
blue co to jest

Czy przydatne?

Definicja Me Blue

Co znaczy BLUE & ME: Twórczy mechanizm będący owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w najnowszej generacji samochodów włoskiego producenta. Za jego pomocą można bez odrywania rąk wydawać polecenia głosem, dzwonić telefonem połączonym poprzez Bluetooth, odsłuchać przychodzące SMS-y i pliki MP3 nagrane na przenośną pamięć. Fundamentalną właściwością tego mechanizmu jest wysokiej jakości rozpoznawanie mowy, które nie wymaga edukacji głosu danego kierowcy. Dodatkowo, telefon połączony poprzez Bluetooth nie będzie musiał obsługiwać tej funkcji. Wystarczy tyko iż będzie pozwalał na bezprzewodową komunikację w trybie hands-free. Oprócz tego mechanizm umożliwia wykonywanie albo odbieranie rozmów w bezpieczny sposób, bez konieczności odrywania oczu od warunków drogowych.mechanizm Blue & Me jest kompletnie wkomponowany we wnętrze samochodu, przyciski są zlokalizowane w obszarze kierownicy i pozwalają na ręczne sterowanie systemem. Sterowanie głosem dzieje się po przyciśnięciu guzika z logiem Windows. Całość jest uzupełniona o port USB.

Definicja Blenda Optyczna:
Co to jest nadwozia albo część reflektora. Blenda optyczna to obiekt wykonany z plastiku, zaopatrzony w odblask który odbija światło. Blenda może znajdować się w reflektorze, może być również rozmieszczona w blue & me.
Definicja Bezpieczeństwo Czynne:
Co to jest funkcji i urządzeń w samochodzie, które przyczyniają się do znacznego obniżenia ryzyka wypadku. To są przedmioty, które zapewnić mają stabilne, a zarazem efektywne hamowanie, dobre przyspieszenie i blue & me.
Definicja Bieg Jałowy:
Co to jest silnika, w trakcie którego produkowana moc jest stosowana jedynie do napędu osprzętu. W trakcie pracy na biegu jałowym silnik pracuje na najniższej prędkości obrotowej. To jest minimum wymagane do blue & me.
Definicja Bieżnikowanie Opony:
Co to jest bieżnika na zużytą oponę w celu dalszego jej zastosowania. Jest dopuszczalne tylko dla opon, gdzie nie została uszkodzona osnowa. Chcesz wiedzieć dowięcej się więcej na temat opon? Zajrzyj do naszego blue & me.

Czym jest Blue & Me znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: