Definicja Me Blue. Co znaczy owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w.
blue co to jest

Czy przydatne?

Definicja Me Blue

Co znaczy BLUE & ME: Twórczy mechanizm będący owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w najnowszej generacji samochodów włoskiego producenta. Za jego pomocą można bez odrywania rąk wydawać polecenia głosem, dzwonić telefonem połączonym poprzez Bluetooth, odsłuchać przychodzące SMS-y i pliki MP3 nagrane na przenośną pamięć. Fundamentalną właściwością tego mechanizmu jest wysokiej jakości rozpoznawanie mowy, które nie wymaga edukacji głosu danego kierowcy. Dodatkowo, telefon połączony poprzez Bluetooth nie będzie musiał obsługiwać tej funkcji. Wystarczy tyko iż będzie pozwalał na bezprzewodową komunikację w trybie hands-free. Oprócz tego mechanizm umożliwia wykonywanie albo odbieranie rozmów w bezpieczny sposób, bez konieczności odrywania oczu od warunków drogowych.mechanizm Blue & Me jest kompletnie wkomponowany we wnętrze samochodu, przyciski są zlokalizowane w obszarze kierownicy i pozwalają na ręczne sterowanie systemem. Sterowanie głosem dzieje się po przyciśnięciu guzika z logiem Windows. Całość jest uzupełniona o port USB.

Definicja Bendiks Rozrusznika:
Co to jest rozrusznika używanego w silnikach spalinowych. Zadaniem bendiksu jest połączenie rozrusznika z silnikiem przez zębate koło zamachowe. Dzięki bendiksowi rozrusznik może obracać wałem korbowym silnika blue & me.
Definicja BAS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm wspomagania nagłego hamowania. Jego zadaniem jest zapewnienie jednakowego działania układu hamulcowego. Działa on dzięki czujnikowi mierzącemu szybkość z jaką wciskamy pedał blue & me.
Definicja Bieżnikowanie Opony:
Co to jest bieżnika na zużytą oponę w celu dalszego jej zastosowania. Jest dopuszczalne tylko dla opon, gdzie nie została uszkodzona osnowa. Chcesz wiedzieć dowięcej się więcej na temat opon? Zajrzyj do naszego blue & me.
Definicja Blenda Optyczna:
Co to jest nadwozia albo część reflektora. Blenda optyczna to obiekt wykonany z plastiku, zaopatrzony w odblask który odbija światło. Blenda może znajdować się w reflektorze, może być również rozmieszczona w blue & me.

Czym jest Blue & Me znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: