Definicja Me Blue. Co znaczy owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w.
blue co to jest

Czy przydatne?

Definicja Me Blue

Co znaczy BLUE & ME: Twórczy mechanizm będący owocem współpracy Fiat Auto i Microsoftu. Jest on montowany w najnowszej generacji samochodów włoskiego producenta. Za jego pomocą można bez odrywania rąk wydawać polecenia głosem, dzwonić telefonem połączonym poprzez Bluetooth, odsłuchać przychodzące SMS-y i pliki MP3 nagrane na przenośną pamięć. Fundamentalną właściwością tego mechanizmu jest wysokiej jakości rozpoznawanie mowy, które nie wymaga edukacji głosu danego kierowcy. Dodatkowo, telefon połączony poprzez Bluetooth nie będzie musiał obsługiwać tej funkcji. Wystarczy tyko iż będzie pozwalał na bezprzewodową komunikację w trybie hands-free. Oprócz tego mechanizm umożliwia wykonywanie albo odbieranie rozmów w bezpieczny sposób, bez konieczności odrywania oczu od warunków drogowych.mechanizm Blue & Me jest kompletnie wkomponowany we wnętrze samochodu, przyciski są zlokalizowane w obszarze kierownicy i pozwalają na ręczne sterowanie systemem. Sterowanie głosem dzieje się po przyciśnięciu guzika z logiem Windows. Całość jest uzupełniona o port USB.

Definicja BAS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm wspomagania nagłego hamowania. Jego zadaniem jest zapewnienie jednakowego działania układu hamulcowego. Działa on dzięki czujnikowi mierzącemu szybkość z jaką wciskamy pedał blue & me.
Definicja Boxer, Silnik:
Co to jest silnika, gdzie cylindry ułożone zostały płasko, naprzeciw siebie. Taka konstrukcja pozwala na bardzo cichą pracę przy zachowaniu niezawodności. Dodatkowym atutem jest nisko położony pkt. ciężkości blue & me.
Definicja Bio-Diesel:
Co to jest pozwalające napędzać jednostki wysokoprężne, użytkowane w zastępstwie oleju napędowego. Pozyskiwane jest z łatwo dostępnych surowców odnawialnych jak tłuszcze zwierzęce albo roślinne. Bio-diesel może blue & me.
Definicja Bezpieczeństwo Czynne:
Co to jest funkcji i urządzeń w samochodzie, które przyczyniają się do znacznego obniżenia ryzyka wypadku. To są przedmioty, które zapewnić mają stabilne, a zarazem efektywne hamowanie, dobre przyspieszenie i blue & me.

Czym jest Blue & Me znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: