Do czego Zapłonowa Cewka. Co znaczy znajdujący się w instalacji elektrycznej samochodu wyposażonego.
zapłonowa cewka co to jest

Czy przydatne?

Zapłonowa Cewka w samochodzie

Co znaczy CEWKA ZAPŁONOWA: To jest transformator znajdujący się w instalacji elektrycznej samochodu wyposażonego w silnik o zapłonie iskrowym. Zadaniem cewki zapłonowej jest przetwarzanie napęcia dostarczonego poprzez akumulator albo alternator na napięcie wysokie. Cewka zapłonowa potrafi przetworzyć napięcie 12 V nawet do wartości ok. 20 kV, dzięki czemu na świecy zapłonowej następuje przeskok iskry elektrycznej.Producenci: Beru, Bosch, Era, Vemo.

Co znaczy CCFA:
Porównanie Comité des Constructeurs Français d'Automobiles,francuskie stowarzyszenie producentów samochodów cewka zapłonowa co znaczy.
Krzyżówka CVCC, Silnik:
Dlaczego Controlled Combustion, spalanie kontrolowane zawirowaniem mieszanki. Było to rozwiązanie zaprojektowane poprzez japoński koncern Honda w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jak na owe czasy cewka zapłonowa krzyżówka.
Co to jest CBC:
Jak lepiej Control, mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS, a jego zadaniem jest kontrola hamowania na zakrętach, w przypadkach gdzie może dochodzić do nadsterowności pojazdu cewka zapłonowa co to jest.
Słownik Czujnik ABS:
Kiedy To jest obiekt składowy układu ABS. Czujnik ABS to jest czujnik prędkości obrotowej kół jezdnych wykorzystujący działanie indukcji magnetycznej cewka zapłonowa słownik.

Do czego służy Cewka zapłonowa w samochodzie Jak działa C .

  • Dodano:
  • Autor: