Definicja Oleju Chłodnica. Co znaczy zazwyczaj umieszczona przy misce olejowej. Zadaniem chłodnicy.
chłodnica oleju co to jest

Czy przydatne?

Definicja Oleju Chłodnica

Co znaczy CHŁODNICA OLEJU: Chłodnica oleju jest zazwyczaj umieszczona przy misce olejowej. Zadaniem chłodnicy oleju jest obniżanie temp. oleju. Jest ona przydatna w samochodach wyczynowych, gdzie regularnie silnik pracuje na wysokich obrotach poprzez długi czas i wzrasta temp. oleju. Podobnie jak chłodnica wody złożona jest z cienkich, blaszanych rurek ułożonych pionowo albo poziomo.Producent: Nissens, Mocal.

Definicja Chłodnica Silnika:
Co to jest ciepła użytkowany w celu chłodzenia pracującego silnika spalinowego. W chłodnicy silnika znajdują się wydrążone kanały poprzez które przepływa ciecz chłodząca. Cieczą w chłodnicy silnika może być chłodnica oleju.
Definicja Części Hamulca Tarczowego:
Co to jest jest rodzaj hamulca ciernego, gdzie tarcie produkowane jest pomiędzy tarczami na wale i tarczami połączonymi na stałe z nieruchomym kadłubem. Odznacza się kilka rodzajów hamulców tarczowych chłodnica oleju.
Definicja Czujniki:
Co to jest To są przedmioty, które kontrolują różne wartości w trakcie pracy silnika i różnych układów w samochodzie. Producenci: Vemo, Topran, FAE chłodnica oleju.
Definicja Części Lamp Tylnych:
Co to jest obiekt oświetlenia samochodu. Występują one po obu skrajnych stronach tyłu samochodu. W skład lampy tylnej wchodzi zespolony klosz lampy i żarówki. Producenci: Abakus, Alkar, Magneti Marelli chłodnica oleju.

Czym jest Chłodnica oleju znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: