Definicja Oleju Chłodnica. Co znaczy zazwyczaj umieszczona przy misce olejowej. Zadaniem chłodnicy.
chłodnica oleju co to jest

Czy przydatne?

Definicja Oleju Chłodnica

Co znaczy CHŁODNICA OLEJU: Chłodnica oleju jest zazwyczaj umieszczona przy misce olejowej. Zadaniem chłodnicy oleju jest obniżanie temp. oleju. Jest ona przydatna w samochodach wyczynowych, gdzie regularnie silnik pracuje na wysokich obrotach poprzez długi czas i wzrasta temp. oleju. Podobnie jak chłodnica wody złożona jest z cienkich, blaszanych rurek ułożonych pionowo albo poziomo.Producent: Nissens, Mocal.

Definicja CDI:
Co to jest Injection, rodzaj silnika napędzany wysokociśnieniową pompą, która tłoczy paliwo do szyny-przewodu wspólnego dla wszystkich cylindrów. To jest odmiana sterowanego elektronicznie, bezpośredniego chłodnica oleju.
Definicja CBC:
Co to jest Control, mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS, a jego zadaniem jest kontrola hamowania na zakrętach, w przypadkach gdzie może dochodzić do nadsterowności pojazdu chłodnica oleju.
Definicja Części Reflektorów:
Co to jest urządzeniem odpowiedzialnym za oświetlenie samochodu. Wyróżniamy kilka rodzajów reflektorów: lampy żarowe, halogenowe, wyładowcze (ksenonowe), diodowe. W skład zestawu wchodzi klosz reflektora i chłodnica oleju.
Definicja Części Kierunkowskazów (Migaczy):
Co to jest także migaczem. Służy do świetlnej sygnalizacji planowanej zmiany kierunku ruchu albo pasa ruchu. Wyróżniamy kierunkowskazy przednie, tylne i boczne. Kierunkowskaz jest zbudowany z obudowy lampy i chłodnica oleju.

Czym jest Chłodnica oleju znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: