Definicja Oleju Chłodnica. Co znaczy zazwyczaj umieszczona przy misce olejowej. Zadaniem chłodnicy.
chłodnica oleju co to jest

Czy przydatne?

Definicja Oleju Chłodnica

Co znaczy CHŁODNICA OLEJU: Chłodnica oleju jest zazwyczaj umieszczona przy misce olejowej. Zadaniem chłodnicy oleju jest obniżanie temp. oleju. Jest ona przydatna w samochodach wyczynowych, gdzie regularnie silnik pracuje na wysokich obrotach poprzez długi czas i wzrasta temp. oleju. Podobnie jak chłodnica wody złożona jest z cienkich, blaszanych rurek ułożonych pionowo albo poziomo.Producent: Nissens, Mocal.

Definicja COTY:
Co to jest konkurs gdzie wyłaniany jest idealny auto, wybierany spośród modeli debiutujących w bieżącym roku kalendarzowym na rynku. Tytuł Car of the Year jest w najwyższym stopniu prestiżową nagrodą chłodnica oleju.
Definicja Common Rail:
Co to jest mechanizm pozwalający na bezpośredni wtrysk paliwa w silnikach wysokoprężnych. Dzięki niemu silniki diesla wykazują się lepszą sprawnością i dynamiką, generując przy tym mniej hałasu i emisji spalin chłodnica oleju.
Definicja CEPiK:
Co to jest Pojazdów i Kierowców, to jest mechanizm informatyczny, który obejmuje centralną bazę danych zbierającą informację o pojazdach i ich właścicielach, posiadaczach i osobach, które mają uprawnienia do chłodnica oleju.
Definicja Coupe:
Co to jest zamknięte, w samochodzie osobowym, które wyróżnia się wiele bardziej opływową i sportową stylistyką, niż w razie klasycznego nadwozia sedan. Auto tego typu posiada najczęściej dwoje, a czasami nawet chłodnica oleju.

Czym jest Chłodnica oleju znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: