Do czego Cmbs. Co znaczy działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i.
cmbs co to jest

Czy przydatne?

Cmbs w samochodzie

Co znaczy CMBS: Mechanizm wspomagający działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i przeciwdziałanie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Gdy dystans między naszym autem, a poprzedzającym je samochodem niebezpiecznie się zmniejszy, mechanizm ostrzeże kierowcę sygnałem świetlnym i dźwiękowym o konieczności podjęcia czynności zapobiegających wypadkowi. Jeżeli układ hamowania minimalizujący ryzyko kolizji wykryje, iż niebezpieczna przypadek została zażegnana, mechanizm wyłączy się. W razie, gdy działania kierowcy nie wpłyną w wystarczającym stopniu na redukcja ryzyka kolizji, mechanizm ponowi świetlne i dźwiękowe ostrzeżenie, a w dalszym ciągu zaaplikuje lekkie hamowanie, by skłonić kierowcę do podjęcia dalszych działań. Jednak w chwili gdy odległość między pojazdami będzie na tyle mała, że kolizja stanie się nieunikniona, CMBS zainicjuje ostre hamowanie w celu zredukowania prędkości, a napinacze przednich pasów napną pasy kierowcy i pasażera, by zwiększyć ich skuteczność.

Co znaczy Cewka Zapłonowa:
Porównanie transformator znajdujący się w instalacji elektrycznej samochodu wyposażonego w silnik o zapłonie iskrowym. Zadaniem cewki zapłonowej jest przetwarzanie napęcia dostarczonego poprzez akumulator albo cmbs co znaczy.
Krzyżówka CVCC, Silnik:
Dlaczego Controlled Combustion, spalanie kontrolowane zawirowaniem mieszanki. Było to rozwiązanie zaprojektowane poprzez japoński koncern Honda w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jak na owe czasy cmbs krzyżówka.
Co to jest Części Reflektorów:
Jak lepiej urządzeniem odpowiedzialnym za oświetlenie samochodu. Wyróżniamy kilka rodzajów reflektorów: lampy żarowe, halogenowe, wyładowcze (ksenonowe), diodowe. W skład zestawu wchodzi klosz reflektora i cmbs co to jest.
Słownik CEPiK:
Kiedy Pojazdów i Kierowców, to jest mechanizm informatyczny, który obejmuje centralną bazę danych zbierającą informację o pojazdach i ich właścicielach, posiadaczach i osobach, które mają uprawnienia do cmbs słownik.

Do czego służy CMBS w samochodzie Jak działa C .

  • Dodano:
  • Autor: