Definicja Cmbs. Co znaczy działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i.
cmbs co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cmbs

Co znaczy CMBS: Mechanizm wspomagający działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i przeciwdziałanie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Gdy dystans między naszym autem, a poprzedzającym je samochodem niebezpiecznie się zmniejszy, mechanizm ostrzeże kierowcę sygnałem świetlnym i dźwiękowym o konieczności podjęcia czynności zapobiegających wypadkowi. Jeżeli układ hamowania minimalizujący ryzyko kolizji wykryje, iż niebezpieczna przypadek została zażegnana, mechanizm wyłączy się. W razie, gdy działania kierowcy nie wpłyną w wystarczającym stopniu na redukcja ryzyka kolizji, mechanizm ponowi świetlne i dźwiękowe ostrzeżenie, a w dalszym ciągu zaaplikuje lekkie hamowanie, by skłonić kierowcę do podjęcia dalszych działań. Jednak w chwili gdy odległość między pojazdami będzie na tyle mała, że kolizja stanie się nieunikniona, CMBS zainicjuje ostre hamowanie w celu zredukowania prędkości, a napinacze przednich pasów napną pasy kierowcy i pasażera, by zwiększyć ich skuteczność.

Definicja Części Zawieszenia:
Co to jest układ mocujący koło do nadwozia albo ramy samochodu. Zadaniem zawieszenia jest resorowanie i amortyzacja nierówności. W zależności od rodzaju zawieszenia w jego skład mogą wchodzić takie przedmioty cmbs.
Definicja Części Hamulca Tarczowego:
Co to jest jest rodzaj hamulca ciernego, gdzie tarcie produkowane jest pomiędzy tarczami na wale i tarczami połączonymi na stałe z nieruchomym kadłubem. Odznacza się kilka rodzajów hamulców tarczowych cmbs.
Definicja Cylinderki Sprzęgła:
Co to jest składowa układu hydraulicznego sprzęgła. Cylinderki sprzęgła wraz pompą i odchodzącym od niej przewodem łączą pedał sprzęgła z dźwignią. Sprzęgło jest elementem układu napędowego, który przenosi cmbs.
Definicja Części Lamp Tylnych:
Co to jest obiekt oświetlenia samochodu. Występują one po obu skrajnych stronach tyłu samochodu. W skład lampy tylnej wchodzi zespolony klosz lampy i żarówki. Producenci: Abakus, Alkar, Magneti Marelli cmbs.

Czym jest CMBS znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: