Definicja Cmbs. Co znaczy działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i.
cmbs co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cmbs

Co znaczy CMBS: Mechanizm wspomagający działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i przeciwdziałanie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Gdy dystans między naszym autem, a poprzedzającym je samochodem niebezpiecznie się zmniejszy, mechanizm ostrzeże kierowcę sygnałem świetlnym i dźwiękowym o konieczności podjęcia czynności zapobiegających wypadkowi. Jeżeli układ hamowania minimalizujący ryzyko kolizji wykryje, iż niebezpieczna przypadek została zażegnana, mechanizm wyłączy się. W razie, gdy działania kierowcy nie wpłyną w wystarczającym stopniu na redukcja ryzyka kolizji, mechanizm ponowi świetlne i dźwiękowe ostrzeżenie, a w dalszym ciągu zaaplikuje lekkie hamowanie, by skłonić kierowcę do podjęcia dalszych działań. Jednak w chwili gdy odległość między pojazdami będzie na tyle mała, że kolizja stanie się nieunikniona, CMBS zainicjuje ostre hamowanie w celu zredukowania prędkości, a napinacze przednich pasów napną pasy kierowcy i pasażera, by zwiększyć ich skuteczność.

Definicja Cylinder Hamulcowy:
Co to jest hamulcowego. Cylinder hamulcowy odpowiada za wtłaczanie i odsysanie powietrza w trakcie procesu hamowania. Wewnątrz cylindra hamulcowego znajduje się tłok, który wypycha się pod wpływem powietrza. W cmbs.
Definicja Czujniki:
Co to jest To są przedmioty, które kontrolują różne wartości w trakcie pracy silnika i różnych układów w samochodzie. Producenci: Vemo, Topran, FAE cmbs.
Definicja Centralny Wysprzęglacz:
Co to jest wewnątrz obudowy sprzęgła. W jego skład wchodzi cylinderek odbiorczy usytuowany współosiowo do piasty i końcówek sprężyny talerzowej. Centralny wysprzęglacz jest coraz częściej stosowany zamiast cmbs.
Definicja Chłodnica Oleju:
Co to jest jest zazwyczaj umieszczona przy misce olejowej. Zadaniem chłodnicy oleju jest obniżanie temp. oleju. Jest ona przydatna w samochodach wyczynowych, gdzie regularnie silnik pracuje na wysokich obrotach cmbs.

Czym jest CMBS znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: