Definicja Coupe. Co znaczy samochodzie osobowym, które wyróżnia się wiele bardziej opływową i.
coupe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Coupe

Co znaczy COUPE: To jest nadwozie zamknięte, w samochodzie osobowym, które wyróżnia się wiele bardziej opływową i sportową stylistyką, niż w razie klasycznego nadwozia sedan. Auto tego typu posiada najczęściej dwoje, a czasami nawet troje drzwi. Na skutek linii dachu opadającej ku tyłowi, w środku samochodu nie ma za wiele miejsca, zwłaszcza dla pasażerów siedzących na tylnej kanapie. Dlatego także producenci takich samochodów stosują układ 2+2, który znaczy montaż pełnowymiarowych foteli z przodu, z kolei z tyłu niedużej kanapy przeznaczonej na dzieci albo trochę większe zakupy.

Definicja Czujniki:
Co to jest To są przedmioty, które kontrolują różne wartości w trakcie pracy silnika i różnych układów w samochodzie. Producenci: Vemo, Topran, FAE coupe.
Definicja CDI:
Co to jest Injection, rodzaj silnika napędzany wysokociśnieniową pompą, która tłoczy paliwo do szyny-przewodu wspólnego dla wszystkich cylindrów. To jest odmiana sterowanego elektronicznie, bezpośredniego coupe.
Definicja Cylinder:
Co to jest mechanicznej silnika, wewnątrz którego ruchem posuwisto-zwrotnym porusza się tłok. Cylinder występujący w konwencjonalnym silniku spalinowym posiada kształt tulei, która wykonana jest z żeliwa, stali coupe.
Definicja Centralny Wysprzęglacz:
Co to jest wewnątrz obudowy sprzęgła. W jego skład wchodzi cylinderek odbiorczy usytuowany współosiowo do piasty i końcówek sprężyny talerzowej. Centralny wysprzęglacz jest coraz częściej stosowany zamiast coupe.

Czym jest Coupe znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: