Definicja Coupe. Co znaczy samochodzie osobowym, które wyróżnia się wiele bardziej opływową i.
coupe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Coupe

Co znaczy COUPE: To jest nadwozie zamknięte, w samochodzie osobowym, które wyróżnia się wiele bardziej opływową i sportową stylistyką, niż w razie klasycznego nadwozia sedan. Auto tego typu posiada najczęściej dwoje, a czasami nawet troje drzwi. Na skutek linii dachu opadającej ku tyłowi, w środku samochodu nie ma za wiele miejsca, zwłaszcza dla pasażerów siedzących na tylnej kanapie. Dlatego także producenci takich samochodów stosują układ 2+2, który znaczy montaż pełnowymiarowych foteli z przodu, z kolei z tyłu niedużej kanapy przeznaczonej na dzieci albo trochę większe zakupy.

Definicja CMBS:
Co to jest wspomagający działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i przeciwdziałanie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Gdy dystans między naszym autem, a poprzedzającym je coupe.
Definicja CVCC, Silnik:
Co to jest Controlled Combustion, spalanie kontrolowane zawirowaniem mieszanki. Było to rozwiązanie zaprojektowane poprzez japoński koncern Honda w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jak na owe czasy coupe.
Definicja Części Reflektorów:
Co to jest urządzeniem odpowiedzialnym za oświetlenie samochodu. Wyróżniamy kilka rodzajów reflektorów: lampy żarowe, halogenowe, wyładowcze (ksenonowe), diodowe. W skład zestawu wchodzi klosz reflektora i coupe.
Definicja CPR:
Co to jest Oceniane są szczególne siedzenia dostarczone poprzez producenta, ich dyrektywa i sposób montażu i ich wytrzymałość na czołowe i boczne zderzenia auta coupe.

Czym jest Coupe znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: