Definicja Hamulcowy Cylinder. Co znaczy Cylinder hamulcowy odpowiada za wtłaczanie i odsysanie.
cylinder hamulcowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Hamulcowy Cylinder

Co znaczy CYLINDER HAMULCOWY: Obiekt układu hamulcowego. Cylinder hamulcowy odpowiada za wtłaczanie i odsysanie powietrza w trakcie procesu hamowania. Wewnątrz cylindra hamulcowego znajduje się tłok, który wypycha się pod wpływem powietrza. W chwili zasysania cofa się do tyłu. Ruch tłoka umieszczonego w cylindrze hamulcowym pozwala na poruszanie cięgnami dociskającymi albo odciągającymi klocki hamulcowe do obręczy kół. Producenci: Delphi.

Definicja CDI:
Co to jest Injection, rodzaj silnika napędzany wysokociśnieniową pompą, która tłoczy paliwo do szyny-przewodu wspólnego dla wszystkich cylindrów. To jest odmiana sterowanego elektronicznie, bezpośredniego cylinder hamulcowy.
Definicja CEPiK:
Co to jest Pojazdów i Kierowców, to jest mechanizm informatyczny, który obejmuje centralną bazę danych zbierającą informację o pojazdach i ich właścicielach, posiadaczach i osobach, które mają uprawnienia do cylinder hamulcowy.
Definicja CBC:
Co to jest Control, mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS, a jego zadaniem jest kontrola hamowania na zakrętach, w przypadkach gdzie może dochodzić do nadsterowności pojazdu cylinder hamulcowy.
Definicja Czujnik Zużycia Hamulców:
Co to jest umieszczony w klocku hamulcowym, który monitoruje zużycie układu hamulcowego. W chwili gdy dotknie on tarczy hamulcowej i zostanie zamknięty obwód elektryczny komputer pokładowy otrzyma informację cylinder hamulcowy.

Czym jest Cylinder hamulcowy znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: