Definicja Hamulcowy Cylinder. Co znaczy Cylinder hamulcowy odpowiada za wtłaczanie i odsysanie.
cylinder hamulcowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Hamulcowy Cylinder

Co znaczy CYLINDER HAMULCOWY: Obiekt układu hamulcowego. Cylinder hamulcowy odpowiada za wtłaczanie i odsysanie powietrza w trakcie procesu hamowania. Wewnątrz cylindra hamulcowego znajduje się tłok, który wypycha się pod wpływem powietrza. W chwili zasysania cofa się do tyłu. Ruch tłoka umieszczonego w cylindrze hamulcowym pozwala na poruszanie cięgnami dociskającymi albo odciągającymi klocki hamulcowe do obręczy kół. Producenci: Delphi.

Definicja Części Zawieszenia:
Co to jest układ mocujący koło do nadwozia albo ramy samochodu. Zadaniem zawieszenia jest resorowanie i amortyzacja nierówności. W zależności od rodzaju zawieszenia w jego skład mogą wchodzić takie przedmioty cylinder hamulcowy.
Definicja CNG:
Co to jest Gas, to jest paliwo na bazie gazu ziemnego w formie sprężonej do ciśnienia 20-25 MPa. Napędza się nim pojazdy silnikowe zarówno z zapłonem iskrowym jak także i samoczynnym. Instalacja CNG stosowana w cylinder hamulcowy.
Definicja Części Lusterka:
Co to jest W samochodzie można wyróżnić dwa rodzaje lusterek: zewnętrzne i wewnętrzne. Z wyjątkiem rodzaju lusterko złożona jest z obudowy i szkła lustrzanego cylinder hamulcowy.
Definicja Cylinder:
Co to jest mechanicznej silnika, wewnątrz którego ruchem posuwisto-zwrotnym porusza się tłok. Cylinder występujący w konwencjonalnym silniku spalinowym posiada kształt tulei, która wykonana jest z żeliwa, stali cylinder hamulcowy.

Czym jest Cylinder hamulcowy znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: