Definicja Hamulcowy Cylinder. Co znaczy Cylinder hamulcowy odpowiada za wtłaczanie i odsysanie.
cylinder hamulcowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Hamulcowy Cylinder

Co znaczy CYLINDER HAMULCOWY: Obiekt układu hamulcowego. Cylinder hamulcowy odpowiada za wtłaczanie i odsysanie powietrza w trakcie procesu hamowania. Wewnątrz cylindra hamulcowego znajduje się tłok, który wypycha się pod wpływem powietrza. W chwili zasysania cofa się do tyłu. Ruch tłoka umieszczonego w cylindrze hamulcowym pozwala na poruszanie cięgnami dociskającymi albo odciągającymi klocki hamulcowe do obręczy kół. Producenci: Delphi.

Definicja CVCC, Silnik:
Co to jest Controlled Combustion, spalanie kontrolowane zawirowaniem mieszanki. Było to rozwiązanie zaprojektowane poprzez japoński koncern Honda w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jak na owe czasy cylinder hamulcowy.
Definicja CDI:
Co to jest Injection, rodzaj silnika napędzany wysokociśnieniową pompą, która tłoczy paliwo do szyny-przewodu wspólnego dla wszystkich cylindrów. To jest odmiana sterowanego elektronicznie, bezpośredniego cylinder hamulcowy.
Definicja Części Reflektorów:
Co to jest urządzeniem odpowiedzialnym za oświetlenie samochodu. Wyróżniamy kilka rodzajów reflektorów: lampy żarowe, halogenowe, wyładowcze (ksenonowe), diodowe. W skład zestawu wchodzi klosz reflektora i cylinder hamulcowy.
Definicja Części Lampy Przeciwmgielnej:
Co to jest przeciwmgielna to jest dodatkowy reflektor montowany z przodu i z tyłu pojazdu. Obiekt ten jest używany w trakcie jazdy we mgle i ograniczonej widoczności. W skład lampy przeciwmgielnej wchodzi klosz cylinder hamulcowy.

Czym jest Cylinder hamulcowy znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: