Definicja Cylinder. Co znaczy mechanicznej silnika, wewnątrz którego ruchem posuwisto-zwrotnym.
cylinder co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cylinder

Co znaczy CYLINDER: Obiekt konstrukcji mechanicznej silnika, wewnątrz którego ruchem posuwisto-zwrotnym porusza się tłok. Cylinder występujący w konwencjonalnym silniku spalinowym posiada kształt tulei, która wykonana jest z żeliwa, stali, bądź także duraluminium. Wewnątrz cylindra realizowana jest robota, dzięki spalaniu dawki paliwa. Spełnia on również kilka zadań na raz. Dzięki niemu ograniczane są ruchu tłoka, które poruszają się ruchem posuwisto zwrotnym w osi cylindra.Wyjątkiem może być tłok i cylinder w silniku Wankla. Cylinder zapewnia hermetyczną obudowę, co pozwala na utrzymanie znacznego nadciśnienia w przestrzeni pomiędzy tłokiem, a cylindrem. Jest odpowiedzialny za ochronę od czynników zewnętrznych i wpływa na gospodarkę termiczną układu.

Definicja CCFA:
Co to jest Comité des Constructeurs Français d'Automobiles,francuskie stowarzyszenie producentów samochodów cylinder.
Definicja Części Kierunkowskazów (Migaczy):
Co to jest także migaczem. Służy do świetlnej sygnalizacji planowanej zmiany kierunku ruchu albo pasa ruchu. Wyróżniamy kierunkowskazy przednie, tylne i boczne. Kierunkowskaz jest zbudowany z obudowy lampy i cylinder.
Definicja CBC:
Co to jest Control, mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS, a jego zadaniem jest kontrola hamowania na zakrętach, w przypadkach gdzie może dochodzić do nadsterowności pojazdu cylinder.
Definicja CEPiK:
Co to jest Pojazdów i Kierowców, to jest mechanizm informatyczny, który obejmuje centralną bazę danych zbierającą informację o pojazdach i ich właścicielach, posiadaczach i osobach, które mają uprawnienia do cylinder.

Czym jest Cylinder znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: