Definicja Cylinder. Co znaczy mechanicznej silnika, wewnątrz którego ruchem posuwisto-zwrotnym.
cylinder co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cylinder

Co znaczy CYLINDER: Obiekt konstrukcji mechanicznej silnika, wewnątrz którego ruchem posuwisto-zwrotnym porusza się tłok. Cylinder występujący w konwencjonalnym silniku spalinowym posiada kształt tulei, która wykonana jest z żeliwa, stali, bądź także duraluminium. Wewnątrz cylindra realizowana jest robota, dzięki spalaniu dawki paliwa. Spełnia on również kilka zadań na raz. Dzięki niemu ograniczane są ruchu tłoka, które poruszają się ruchem posuwisto zwrotnym w osi cylindra.Wyjątkiem może być tłok i cylinder w silniku Wankla. Cylinder zapewnia hermetyczną obudowę, co pozwala na utrzymanie znacznego nadciśnienia w przestrzeni pomiędzy tłokiem, a cylindrem. Jest odpowiedzialny za ochronę od czynników zewnętrznych i wpływa na gospodarkę termiczną układu.

Definicja Czujnik Zużycia Hamulców:
Co to jest umieszczony w klocku hamulcowym, który monitoruje zużycie układu hamulcowego. W chwili gdy dotknie on tarczy hamulcowej i zostanie zamknięty obwód elektryczny komputer pokładowy otrzyma informację cylinder.
Definicja CMBS:
Co to jest wspomagający działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i przeciwdziałanie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Gdy dystans między naszym autem, a poprzedzającym je cylinder.
Definicja Części Reflektorów:
Co to jest urządzeniem odpowiedzialnym za oświetlenie samochodu. Wyróżniamy kilka rodzajów reflektorów: lampy żarowe, halogenowe, wyładowcze (ksenonowe), diodowe. W skład zestawu wchodzi klosz reflektora i cylinder.
Definicja CCFA:
Co to jest Comité des Constructeurs Français d'Automobiles,francuskie stowarzyszenie producentów samochodów cylinder.

Czym jest Cylinder znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: