Definicja Migaczy Kierunkowskazów Części. Co znaczy migaczem. Służy do świetlnej sygnalizacji.
części kierunkowskazów migaczy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Migaczy Kierunkowskazów Części

Co znaczy CZĘŚCI KIERUNKOWSKAZÓW (MIGACZY): Kierunkowskaz zwany także migaczem. Służy do świetlnej sygnalizacji planowanej zmiany kierunku ruchu albo pasa ruchu. Wyróżniamy kierunkowskazy przednie, tylne i boczne. Kierunkowskaz jest zbudowany z obudowy lampy i żarówki. Producenci: Koito, Osram, Philips.

Definicja CCFA:
Co to jest Comité des Constructeurs Français d'Automobiles,francuskie stowarzyszenie producentów samochodów części kierunkowskazów (migaczy).
Definicja COTY:
Co to jest konkurs gdzie wyłaniany jest idealny auto, wybierany spośród modeli debiutujących w bieżącym roku kalendarzowym na rynku. Tytuł Car of the Year jest w najwyższym stopniu prestiżową nagrodą części kierunkowskazów (migaczy).
Definicja Cewka Zapłonowa:
Co to jest transformator znajdujący się w instalacji elektrycznej samochodu wyposażonego w silnik o zapłonie iskrowym. Zadaniem cewki zapłonowej jest przetwarzanie napęcia dostarczonego poprzez akumulator albo części kierunkowskazów (migaczy).
Definicja CMBS:
Co to jest wspomagający działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i przeciwdziałanie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Gdy dystans między naszym autem, a poprzedzającym je części kierunkowskazów (migaczy).

Czym jest Części kierunkowskazów znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: