Definicja Migaczy Kierunkowskazów Części. Co znaczy migaczem. Służy do świetlnej sygnalizacji.
części kierunkowskazów migaczy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Migaczy Kierunkowskazów Części

Co znaczy CZĘŚCI KIERUNKOWSKAZÓW (MIGACZY): Kierunkowskaz zwany także migaczem. Służy do świetlnej sygnalizacji planowanej zmiany kierunku ruchu albo pasa ruchu. Wyróżniamy kierunkowskazy przednie, tylne i boczne. Kierunkowskaz jest zbudowany z obudowy lampy i żarówki. Producenci: Koito, Osram, Philips.

Definicja CMBS:
Co to jest wspomagający działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i przeciwdziałanie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Gdy dystans między naszym autem, a poprzedzającym je części kierunkowskazów (migaczy).
Definicja Coupe:
Co to jest zamknięte, w samochodzie osobowym, które wyróżnia się wiele bardziej opływową i sportową stylistyką, niż w razie klasycznego nadwozia sedan. Auto tego typu posiada najczęściej dwoje, a czasami nawet części kierunkowskazów (migaczy).
Definicja Czujniki:
Co to jest To są przedmioty, które kontrolują różne wartości w trakcie pracy silnika i różnych układów w samochodzie. Producenci: Vemo, Topran, FAE części kierunkowskazów (migaczy).
Definicja CEPiK:
Co to jest Pojazdów i Kierowców, to jest mechanizm informatyczny, który obejmuje centralną bazę danych zbierającą informację o pojazdach i ich właścicielach, posiadaczach i osobach, które mają uprawnienia do części kierunkowskazów (migaczy).

Czym jest Części kierunkowskazów znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: