Definicja Przeciwmgielnej Lampy Części. Co znaczy dodatkowy reflektor montowany z przodu i z tyłu.
części lampy przeciwmgielnej co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przeciwmgielnej Lampy Części

Co znaczy CZĘŚCI LAMPY PRZECIWMGIELNEJ: Lampa przeciwmgielna to jest dodatkowy reflektor montowany z przodu i z tyłu pojazdu. Obiekt ten jest używany w trakcie jazdy we mgle i ograniczonej widoczności. W skład lampy przeciwmgielnej wchodzi klosz lampy i żarówka. Producenci: Abakus, Alkar, Hella, Osram.

Definicja Centralny Wysprzęglacz:
Co to jest wewnątrz obudowy sprzęgła. W jego skład wchodzi cylinderek odbiorczy usytuowany współosiowo do piasty i końcówek sprężyny talerzowej. Centralny wysprzęglacz jest coraz częściej stosowany zamiast części lampy przeciwmgielnej.
Definicja Części Kierunkowskazów (Migaczy):
Co to jest także migaczem. Służy do świetlnej sygnalizacji planowanej zmiany kierunku ruchu albo pasa ruchu. Wyróżniamy kierunkowskazy przednie, tylne i boczne. Kierunkowskaz jest zbudowany z obudowy lampy i części lampy przeciwmgielnej.
Definicja CEPiK:
Co to jest Pojazdów i Kierowców, to jest mechanizm informatyczny, który obejmuje centralną bazę danych zbierającą informację o pojazdach i ich właścicielach, posiadaczach i osobach, które mają uprawnienia do części lampy przeciwmgielnej.
Definicja Cewka Zapłonowa:
Co to jest transformator znajdujący się w instalacji elektrycznej samochodu wyposażonego w silnik o zapłonie iskrowym. Zadaniem cewki zapłonowej jest przetwarzanie napęcia dostarczonego poprzez akumulator albo części lampy przeciwmgielnej.

Czym jest Części lampy przeciwmgielnej znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: