Definicja Abs Czujnik. Co znaczy układu ABS. Czujnik ABS to jest czujnik prędkości obrotowej kół.
czujnik co to jest

Czy przydatne?

Definicja Abs Czujnik

Co znaczy CZUJNIK ABS: To jest obiekt składowy układu ABS. Czujnik ABS to jest czujnik prędkości obrotowej kół jezdnych wykorzystujący działanie indukcji magnetycznej.

Definicja Czujnik Zużycia Hamulców:
Co to jest umieszczony w klocku hamulcowym, który monitoruje zużycie układu hamulcowego. W chwili gdy dotknie on tarczy hamulcowej i zostanie zamknięty obwód elektryczny komputer pokładowy otrzyma informację czujnik abs.
Definicja Cylinder:
Co to jest mechanicznej silnika, wewnątrz którego ruchem posuwisto-zwrotnym porusza się tłok. Cylinder występujący w konwencjonalnym silniku spalinowym posiada kształt tulei, która wykonana jest z żeliwa, stali czujnik abs.
Definicja CMBS:
Co to jest wspomagający działanie tempomatu adaptacyjnego (ACC) poprzez przewidywanie i przeciwdziałanie potencjalnie niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Gdy dystans między naszym autem, a poprzedzającym je czujnik abs.
Definicja Centralny Wysprzęglacz:
Co to jest wewnątrz obudowy sprzęgła. W jego skład wchodzi cylinderek odbiorczy usytuowany współosiowo do piasty i końcówek sprężyny talerzowej. Centralny wysprzęglacz jest coraz częściej stosowany zamiast czujnik abs.

Czym jest Czujnik ABS znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: