Definicja Abs Czujnik. Co znaczy układu ABS. Czujnik ABS to jest czujnik prędkości obrotowej kół.
czujnik co to jest

Czy przydatne?

Definicja Abs Czujnik

Co znaczy CZUJNIK ABS: To jest obiekt składowy układu ABS. Czujnik ABS to jest czujnik prędkości obrotowej kół jezdnych wykorzystujący działanie indukcji magnetycznej.

Definicja CBC:
Co to jest Control, mechanizm przygotowany poprzez BMW. Urządzenie współpracuje z systemem ABS, a jego zadaniem jest kontrola hamowania na zakrętach, w przypadkach gdzie może dochodzić do nadsterowności pojazdu czujnik abs.
Definicja Cylinderki Sprzęgła:
Co to jest składowa układu hydraulicznego sprzęgła. Cylinderki sprzęgła wraz pompą i odchodzącym od niej przewodem łączą pedał sprzęgła z dźwignią. Sprzęgło jest elementem układu napędowego, który przenosi czujnik abs.
Definicja Chłodnica Oleju:
Co to jest jest zazwyczaj umieszczona przy misce olejowej. Zadaniem chłodnicy oleju jest obniżanie temp. oleju. Jest ona przydatna w samochodach wyczynowych, gdzie regularnie silnik pracuje na wysokich obrotach czujnik abs.
Definicja Cewka Zapłonowa:
Co to jest transformator znajdujący się w instalacji elektrycznej samochodu wyposażonego w silnik o zapłonie iskrowym. Zadaniem cewki zapłonowej jest przetwarzanie napęcia dostarczonego poprzez akumulator albo czujnik abs.

Czym jest Czujnik ABS znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: