Definicja Cat D. Co znaczy Technology, nowoczesna technologia użytkowana w silnikach wysokoprężnych.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cat D

Co znaczy D-CAT: Diesel - Clean Advanced Technology, nowoczesna technologia użytkowana w silnikach wysokoprężnych. Zaprojektowano ją raczej z myślą o zmniejszeniu szkodliwości silników wysokoprężnych na środowisko naturalne. Mechanizm D-CAT działa w oparciu o nowoczesny katalizator, pozwalający na redukcję ilości szkodliwych substancji do poziomu, który zawarty jest poniżej normy EURO IV. Chodzi tutaj raczej o kwestię cząsteczek stałych i tlenków azotu, które są dwoma z w najwyższym stopniu szkodliwych substancji w spalinach silników wysokoprężnych.Badania wykazały, iż po wykorzystaniu tego rozwiązania emisja NOx spadła o 50 proc., z kolei wydalanie cząsteczek stałych obniżyło się o prawie 80 proc. w relacji do granicy wyznaczonej poprzez restrykcyjną normę.

Definicja Drzwi:
Co to jest Drzwi to ruchomy obiekt zamykający otwór w karoserii pojazdu. Drzwi mogą być jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe albo przesuwane d-cat.
Definicja Drive-By-Wire:
Co to jest mechanizmu było usuwanie mechanicznych i hydraulicznych mechanizmów sterownia wieloma układami. Zamiast tego pojawiają się na przykład elektromechaniczne siłowniki, które współpracują z interfejsami d-cat.
Definicja Drążek Stabilizatora:
Co to jest Drążek stabilizatora to metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek pojazdu. Wymiary drążka stabilizatora oscylują w okolicach metra długości d-cat.
Definicja Dyferencjał:
Co to jest przekładnia zębata, której klasyczne działanie bazuje na przekazywaniu jednakowego momentu obrotowego na oba koła z wyjątkiem oporu, jaki napotyka. Mówiąc pokrótce, koło które posiada mniejsze opory d-cat.

Czym jest D-CAT znaczenie w Słownik na D .

  • Dodano:
  • Autor: