Do czego Cat D. Co znaczy Technology, nowoczesna technologia użytkowana w silnikach wysokoprężnych.
co to jest

Czy przydatne?

Cat D w samochodzie

Co znaczy D-CAT: Diesel - Clean Advanced Technology, nowoczesna technologia użytkowana w silnikach wysokoprężnych. Zaprojektowano ją raczej z myślą o zmniejszeniu szkodliwości silników wysokoprężnych na środowisko naturalne. Mechanizm D-CAT działa w oparciu o nowoczesny katalizator, pozwalający na redukcję ilości szkodliwych substancji do poziomu, który zawarty jest poniżej normy EURO IV. Chodzi tutaj raczej o kwestię cząsteczek stałych i tlenków azotu, które są dwoma z w najwyższym stopniu szkodliwych substancji w spalinach silników wysokoprężnych.Badania wykazały, iż po wykorzystaniu tego rozwiązania emisja NOx spadła o 50 proc., z kolei wydalanie cząsteczek stałych obniżyło się o prawie 80 proc. w relacji do granicy wyznaczonej poprzez restrykcyjną normę.

Co znaczy Dopuszczalna Ładowność:
Porównanie Wg kodeksu drogowego to jest największa masa ładunku i osób, jaką może przewozić pojazd. Stanowi ona różnicę dopuszczalnej masy całkowitej i masy własnej pojazdu d-cat co znaczy.
Krzyżówka Dwusuwowy, Silnik:
Dlaczego spalinowy, gdzie cztery etapy pracy realizowane są pośrodku dwóch suwów, od górnego do dolnego położenia tłoka. Te etapy to: ssanie, sprężanie, robota i wydech. Silnik dwusuwowy może być zarówno d-cat krzyżówka.
Co to jest Drive-By-Wire:
Jak lepiej mechanizmu było usuwanie mechanicznych i hydraulicznych mechanizmów sterownia wieloma układami. Zamiast tego pojawiają się na przykład elektromechaniczne siłowniki, które współpracują z interfejsami d-cat co to jest.
Słownik Dach:
Kiedy Dach to jest górny obiekt karoserii pojazdu. Dach chroni auto przed czynnikami zewnętrznymi. Dach może być sztywny (hardtop) albo miękki (cabrio d-cat słownik.

Do czego służy D-CAT w samochodzie Jak działa D .

  • Dodano:
  • Autor: