Definicja Sprzęgła Docisk. Co znaczy sprzęgła. Docisk sprzęgła, łożysko sprzęgła i tarcze sprzęgła.
dock sprzęgła co to jest

Czy przydatne?

Definicja Sprzęgła Docisk

Co znaczy DOCISK SPRZĘGŁA: Obiekt wchodzący w skład sprzęgła. Docisk sprzęgła, łożysko sprzęgła i tarcze sprzęgła tworzą kompletny zbiór. Producenci: 4MAX, LUK, Sachs.

Definicja Drive-By-Wire:
Co to jest mechanizmu było usuwanie mechanicznych i hydraulicznych mechanizmów sterownia wieloma układami. Zamiast tego pojawiają się na przykład elektromechaniczne siłowniki, które współpracują z interfejsami docisk sprzęgła.
Definicja Drążek Stabilizatora:
Co to jest Drążek stabilizatora to metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek pojazdu. Wymiary drążka stabilizatora oscylują w okolicach metra długości docisk sprzęgła.
Definicja D-CAT:
Co to jest Advanced Technology, nowoczesna technologia użytkowana w silnikach wysokoprężnych. Zaprojektowano ją raczej z myślą o zmniejszeniu szkodliwości silników wysokoprężnych na środowisko naturalne docisk sprzęgła.
Definicja DOHC:
Co to jest Camshaft, podwójny, głowicowy albo górny wałek rozrządu. To jest konstrukcja umożliwiająca sterowanie robotą zaworów przy użyciu dwóch wałków rozrządu, umieszczonych w głowicy silnika. Technologia ta docisk sprzęgła.

Czym jest Docisk sprzęgła znaczenie w Słownik na D .

  • Dodano:
  • Autor: