Do czego Dohc. Co znaczy podwójny, głowicowy albo górny wałek rozrządu. To jest konstrukcja.
dohc co to jest

Czy przydatne?

Dohc w samochodzie

Co znaczy DOHC: Double Overhead Camshaft, podwójny, głowicowy albo górny wałek rozrządu. To jest konstrukcja umożliwiająca sterowanie robotą zaworów przy użyciu dwóch wałków rozrządu, umieszczonych w głowicy silnika. Technologia ta jest już znana w motoryzacji od bardzo dawna. Po raz pierwszy silnik w takiej technologii wyprodukował francuski Peugeot w 1912 roku. W układzie tym każdy z wałków może sterować tylko jednym rodzajem zaworów. Może to oznaczać, iż na każdy cylinder przypadają więcej niż dwa zawory: dolotowy i wydechowy.

Co znaczy Duroplast:
Porównanie tworzywo, które powstaje pod wpływem ogrzewania albo działania związków chemicznych, utwardzaczy. Jego nazwa pochodzi od łacińsko-greckich słów: durus (twardy) i plastos (ulepiony). Dzięki dohc co znaczy.
Krzyżówka Drążek Stabilizatora:
Dlaczego Drążek stabilizatora to metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek pojazdu. Wymiary drążka stabilizatora oscylują w okolicach metra długości dohc krzyżówka.
Co to jest Dyferencjał:
Jak lepiej przekładnia zębata, której klasyczne działanie bazuje na przekazywaniu jednakowego momentu obrotowego na oba koła z wyjątkiem oporu, jaki napotyka. Mówiąc pokrótce, koło które posiada mniejsze opory dohc co to jest.
Słownik Dopuszczalna Masa Całkowita:
Kiedy Wg kodeksu drogowego to jest największa, ustalona właściwymi uwarunkowaniami technicznymi masa pojazdu obciążonego osobami i ładunkiem, dopuszczonego do poruszania się po drodze dohc słownik.

Do czego służy DOHC w samochodzie Jak działa D .

  • Dodano:
  • Autor: