Definicja Całkowita Masa Dopuszczalna. Co znaczy największa, ustalona właściwymi uwarunkowaniami.
dopuszczalna masa całkowita co to jest

Czy przydatne?

Definicja Całkowita Masa Dopuszczalna

Co znaczy DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA: Wg kodeksu drogowego to jest największa, ustalona właściwymi uwarunkowaniami technicznymi masa pojazdu obciążonego osobami i ładunkiem, dopuszczonego do poruszania się po drodze.

Definicja Dwumasowe Koło Zamachowe:
Co to jest silnika umieszczony na wale korbowym. Koło zamachowe służy do krótkotrwałego magazynowania energii kinetycznej służącej do podtrzymywania ruchu silnika w trakcie etapy sprężania. Koło zamachowe jest dopuszczalna masa całkowita.
Definicja Drzwi:
Co to jest Drzwi to ruchomy obiekt zamykający otwór w karoserii pojazdu. Drzwi mogą być jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe albo przesuwane dopuszczalna masa całkowita.
Definicja Dwusuwowy, Silnik:
Co to jest spalinowy, gdzie cztery etapy pracy realizowane są pośrodku dwóch suwów, od górnego do dolnego położenia tłoka. Te etapy to: ssanie, sprężanie, robota i wydech. Silnik dwusuwowy może być zarówno dopuszczalna masa całkowita.
Definicja DSG:
Co to jest Gearbox, automatyczna skrzynia biegów, gwarantująca bardzo krótkie przełożenia przy zachowaniu wysokiej ekonomiczności i komfortu jazdy. Pozwala ona również na zmianę biegów w sposób sekwencyjny dopuszczalna masa całkowita.

Czym jest Dopuszczalna masa całkowita znaczenie w Słownik na D .

  • Dodano:
  • Autor: