Definicja Całkowita Masa Dopuszczalna. Co znaczy największa, ustalona właściwymi uwarunkowaniami.
dopuszczalna masa całkowita co to jest

Czy przydatne?

Definicja Całkowita Masa Dopuszczalna

Co znaczy DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA: Wg kodeksu drogowego to jest największa, ustalona właściwymi uwarunkowaniami technicznymi masa pojazdu obciążonego osobami i ładunkiem, dopuszczonego do poruszania się po drodze.

Definicja Dyferencjał:
Co to jest przekładnia zębata, której klasyczne działanie bazuje na przekazywaniu jednakowego momentu obrotowego na oba koła z wyjątkiem oporu, jaki napotyka. Mówiąc pokrótce, koło które posiada mniejsze opory dopuszczalna masa całkowita.
Definicja Dach:
Co to jest Dach to jest górny obiekt karoserii pojazdu. Dach chroni auto przed czynnikami zewnętrznymi. Dach może być sztywny (hardtop) albo miękki (cabrio dopuszczalna masa całkowita.
Definicja Drive-By-Wire:
Co to jest mechanizmu było usuwanie mechanicznych i hydraulicznych mechanizmów sterownia wieloma układami. Zamiast tego pojawiają się na przykład elektromechaniczne siłowniki, które współpracują z interfejsami dopuszczalna masa całkowita.
Definicja Docisk Sprzęgła:
Co to jest Obiekt wchodzący w skład sprzęgła. Docisk sprzęgła, łożysko sprzęgła i tarcze sprzęgła tworzą kompletny zbiór. Producenci: 4MAX, LUK, Sachs dopuszczalna masa całkowita.

Czym jest Dopuszczalna masa całkowita znaczenie w Słownik na D .

  • Dodano:
  • Autor: