Definicja Całkowita Masa Dopuszczalna. Co znaczy największa, ustalona właściwymi uwarunkowaniami.
dopuszczalna masa całkowita co to jest

Czy przydatne?

Definicja Całkowita Masa Dopuszczalna

Co znaczy DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA: Wg kodeksu drogowego to jest największa, ustalona właściwymi uwarunkowaniami technicznymi masa pojazdu obciążonego osobami i ładunkiem, dopuszczonego do poruszania się po drodze.

Definicja Drive-By-Wire:
Co to jest mechanizmu było usuwanie mechanicznych i hydraulicznych mechanizmów sterownia wieloma układami. Zamiast tego pojawiają się na przykład elektromechaniczne siłowniki, które współpracują z interfejsami dopuszczalna masa całkowita.
Definicja Drążek Stabilizatora:
Co to jest Drążek stabilizatora to metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek pojazdu. Wymiary drążka stabilizatora oscylują w okolicach metra długości dopuszczalna masa całkowita.
Definicja DIN:
Co to jest Deutsches Institut fur Normung, niemiecki instytut zajmujący się wyznaczaniem norm i standaryzacją dopuszczalna masa całkowita.
Definicja D-CAT:
Co to jest Advanced Technology, nowoczesna technologia użytkowana w silnikach wysokoprężnych. Zaprojektowano ją raczej z myślą o zmniejszeniu szkodliwości silników wysokoprężnych na środowisko naturalne dopuszczalna masa całkowita.

Czym jest Dopuszczalna masa całkowita znaczenie w Słownik na D .

  • Dodano:
  • Autor: