Definicja Stabilizatora Drążek. Co znaczy metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek.
drążek stabilizatora co to jest

Czy przydatne?

Definicja Stabilizatora Drążek

Co znaczy DRĄŻEK STABILIZATORA: Drążek stabilizatora to metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek pojazdu. Wymiary drążka stabilizatora oscylują w okolicach metra długości.

Definicja De Dion:
Co to jest Hrabiego', to jest rodzaj zawieszenia samochodu w skład którego wchodzą dwa skośne drążki mocowane w środkowej części podwozia. Biegną one do obu tylnych kół tworząc V + wahacze poprzeczne drążek stabilizatora.
Definicja Dwusuwowy, Silnik:
Co to jest spalinowy, gdzie cztery etapy pracy realizowane są pośrodku dwóch suwów, od górnego do dolnego położenia tłoka. Te etapy to: ssanie, sprężanie, robota i wydech. Silnik dwusuwowy może być zarówno drążek stabilizatora.
Definicja Dach:
Co to jest Dach to jest górny obiekt karoserii pojazdu. Dach chroni auto przed czynnikami zewnętrznymi. Dach może być sztywny (hardtop) albo miękki (cabrio drążek stabilizatora.
Definicja Dwumasowe Koło Zamachowe:
Co to jest silnika umieszczony na wale korbowym. Koło zamachowe służy do krótkotrwałego magazynowania energii kinetycznej służącej do podtrzymywania ruchu silnika w trakcie etapy sprężania. Koło zamachowe jest drążek stabilizatora.

Czym jest Drążek stabilizatora znaczenie w Słownik na D .

  • Dodano:
  • Autor: