Definicja Stabilizatora Drążek. Co znaczy metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek.
drążek stabilizatora co to jest

Czy przydatne?

Definicja Stabilizatora Drążek

Co znaczy DRĄŻEK STABILIZATORA: Drążek stabilizatora to metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek pojazdu. Wymiary drążka stabilizatora oscylują w okolicach metra długości.

Definicja Dwumasowe Koło Zamachowe:
Co to jest silnika umieszczony na wale korbowym. Koło zamachowe służy do krótkotrwałego magazynowania energii kinetycznej służącej do podtrzymywania ruchu silnika w trakcie etapy sprężania. Koło zamachowe jest drążek stabilizatora.
Definicja Drzwi:
Co to jest Drzwi to ruchomy obiekt zamykający otwór w karoserii pojazdu. Drzwi mogą być jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe albo przesuwane drążek stabilizatora.
Definicja De Dion:
Co to jest Hrabiego', to jest rodzaj zawieszenia samochodu w skład którego wchodzą dwa skośne drążki mocowane w środkowej części podwozia. Biegną one do obu tylnych kół tworząc V + wahacze poprzeczne drążek stabilizatora.
Definicja D-CAT:
Co to jest Advanced Technology, nowoczesna technologia użytkowana w silnikach wysokoprężnych. Zaprojektowano ją raczej z myślą o zmniejszeniu szkodliwości silników wysokoprężnych na środowisko naturalne drążek stabilizatora.

Czym jest Drążek stabilizatora znaczenie w Słownik na D .

  • Dodano:
  • Autor: