Definicja Kierownicze Drążki. Co znaczy kierowniczego samochodu. Z racji na budowę można rozróżnić.
drążki kierownicze co to jest

Czy przydatne?

Definicja Kierownicze Drążki

Co znaczy DRĄŻKI KIEROWNICZE: Wchodzą w skład układu kierowniczego samochodu. Z racji na budowę można rozróżnić dwa typy drążków kierowniczych: podłużne i poprzeczne. Pierwsze przekazują ruch z przekładni do systemu zwrotniczego. Drugie służą do przekazywania ruchu pomiędzy zwrotnicami kół.Producenci: Febi Bilstein, Fortuna Line, Moog, Lemforder.

Definicja Dyferencjał:
Co to jest przekładnia zębata, której klasyczne działanie bazuje na przekazywaniu jednakowego momentu obrotowego na oba koła z wyjątkiem oporu, jaki napotyka. Mówiąc pokrótce, koło które posiada mniejsze opory drążki kierownicze.
Definicja Dwusuwowy, Silnik:
Co to jest spalinowy, gdzie cztery etapy pracy realizowane są pośrodku dwóch suwów, od górnego do dolnego położenia tłoka. Te etapy to: ssanie, sprężanie, robota i wydech. Silnik dwusuwowy może być zarówno drążki kierownicze.
Definicja Dopuszczalna Ładowność:
Co to jest Wg kodeksu drogowego to jest największa masa ładunku i osób, jaką może przewozić pojazd. Stanowi ona różnicę dopuszczalnej masy całkowitej i masy własnej pojazdu drążki kierownicze.
Definicja DBC:
Co to jest Control, mechanizm bezpieczeństwa aktywnego umożliwiający powiększenie efektywności układu hamulcowego w trakcie manewru awaryjnego zatrzymywania pojazdu. Urządzenie to pozwala na powiększenie drążki kierownicze.

Czym jest Drążki kierownicze znaczenie w Słownik na D .

  • Dodano:
  • Autor: