Definicja Kierownicze Drążki. Co znaczy kierowniczego samochodu. Z racji na budowę można rozróżnić.
drążki kierownicze co to jest

Czy przydatne?

Definicja Kierownicze Drążki

Co znaczy DRĄŻKI KIEROWNICZE: Wchodzą w skład układu kierowniczego samochodu. Z racji na budowę można rozróżnić dwa typy drążków kierowniczych: podłużne i poprzeczne. Pierwsze przekazują ruch z przekładni do systemu zwrotniczego. Drugie służą do przekazywania ruchu pomiędzy zwrotnicami kół.Producenci: Febi Bilstein, Fortuna Line, Moog, Lemforder.

Definicja Drążek Stabilizatora:
Co to jest Drążek stabilizatora to metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek pojazdu. Wymiary drążka stabilizatora oscylują w okolicach metra długości drążki kierownicze.
Definicja Dopuszczalna Ładowność:
Co to jest Wg kodeksu drogowego to jest największa masa ładunku i osób, jaką może przewozić pojazd. Stanowi ona różnicę dopuszczalnej masy całkowitej i masy własnej pojazdu drążki kierownicze.
Definicja Dyferencjał:
Co to jest przekładnia zębata, której klasyczne działanie bazuje na przekazywaniu jednakowego momentu obrotowego na oba koła z wyjątkiem oporu, jaki napotyka. Mówiąc pokrótce, koło które posiada mniejsze opory drążki kierownicze.
Definicja De Dion:
Co to jest Hrabiego', to jest rodzaj zawieszenia samochodu w skład którego wchodzą dwa skośne drążki mocowane w środkowej części podwozia. Biegną one do obu tylnych kół tworząc V + wahacze poprzeczne drążki kierownicze.

Czym jest Drążki kierownicze znaczenie w Słownik na D .

  • Dodano:
  • Autor: