Definicja Wire By Drive. Co znaczy usuwanie mechanicznych i hydraulicznych mechanizmów sterownia.
drive wire co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wire By Drive

Co znaczy DRIVE-BY-WIRE: Ideą całego mechanizmu było usuwanie mechanicznych i hydraulicznych mechanizmów sterownia wieloma układami. Zamiast tego pojawiają się na przykład elektromechaniczne siłowniki, które współpracują z interfejsami takimi jak pedał hamulca czy przepustnicy.

Definicja Dopuszczalna Masa Całkowita:
Co to jest Wg kodeksu drogowego to jest największa, ustalona właściwymi uwarunkowaniami technicznymi masa pojazdu obciążonego osobami i ładunkiem, dopuszczonego do poruszania się po drodze drive-by-wire.
Definicja Dwumasowe Koło Zamachowe:
Co to jest silnika umieszczony na wale korbowym. Koło zamachowe służy do krótkotrwałego magazynowania energii kinetycznej służącej do podtrzymywania ruchu silnika w trakcie etapy sprężania. Koło zamachowe jest drive-by-wire.
Definicja Drążek Stabilizatora:
Co to jest Drążek stabilizatora to metalowy obiekt zawieszenia przebiegający w poprzek pojazdu. Wymiary drążka stabilizatora oscylują w okolicach metra długości drive-by-wire.
Definicja DIN:
Co to jest Deutsches Institut fur Normung, niemiecki instytut zajmujący się wyznaczaniem norm i standaryzacją drive-by-wire.

Czym jest Drive-by-wire znaczenie w Słownik na D .

  • Dodano:
  • Autor: