Do czego Zamachowe Koło Dwumasowe. Co znaczy umieszczony na wale korbowym. Koło zamachowe służy do.
zamachowe koło dwumasowe co to jest

Czy przydatne?

Zamachowe Koło Dwumasowe w samochodzie

Co znaczy DWUMASOWE KOŁO ZAMACHOWE: Obiekt żeliwny silnika umieszczony na wale korbowym. Koło zamachowe służy do krótkotrwałego magazynowania energii kinetycznej służącej do podtrzymywania ruchu silnika w trakcie etapy sprężania. Koło zamachowe jest rozdzielone na dwie części. Jedna z nich jest związana z wałem korbowym silnika, druga jest odseparowana od części pierwszej i zamontowana do wału skrzyni biegów. Obie części koła zamachowego są połączone łożyskiem. Między obie połówki instalowany jest mechanizm tłumiący drgania, które wytwarza jednostka napędowa. Prócz eliminowania drgań, koło dwumasowe minimalizuje okres bezwładności po stronie silnika. Ułatwia to nie tylko zmianę biegów, lecz również powiększa trwałość synchronizatorów.Producenci: LUK.

Co znaczy DIN:
Porównanie Deutsches Institut fur Normung, niemiecki instytut zajmujący się wyznaczaniem norm i standaryzacją dwumasowe koło zamachowe co znaczy.
Krzyżówka Docisk Sprzęgła:
Dlaczego Obiekt wchodzący w skład sprzęgła. Docisk sprzęgła, łożysko sprzęgła i tarcze sprzęgła tworzą kompletny zbiór. Producenci: 4MAX, LUK, Sachs dwumasowe koło zamachowe krzyżówka.
Co to jest DBC:
Jak lepiej Control, mechanizm bezpieczeństwa aktywnego umożliwiający powiększenie efektywności układu hamulcowego w trakcie manewru awaryjnego zatrzymywania pojazdu. Urządzenie to pozwala na powiększenie dwumasowe koło zamachowe co to jest.
Słownik Drążki Kierownicze:
Kiedy układu kierowniczego samochodu. Z racji na budowę można rozróżnić dwa typy drążków kierowniczych: podłużne i poprzeczne. Pierwsze przekazują ruch z przekładni do systemu zwrotniczego. Drugie służą do dwumasowe koło zamachowe słownik.

Do czego służy Dwumasowe koło zamachowe w samochodzie Jak działa D .

  • Dodano:
  • Autor: