Definicja Ebv. Co znaczy siły hamowania, elektronicznie dozujący moc hamowania na poszczególne koła.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ebv

Co znaczy EBV: Electronic Breake V, korektor siły hamowania, elektronicznie dozujący moc hamowania na poszczególne koła. Z racji na różne obciążenie osi samochodu w okresie hamowania koła przedniej i tylnej osi muszą być hamowane z różną siłą, by nie nastąpiło zablokowanie kół nadmiernie hamowanych w relacji do warunków przyczepności. Zadanie to z reguły wykonuje mechaniczny korektor siły hamowania. W samochodach marki Škoda z układami ABS, ASR albo ESP regulację siły hamowania tylnej osi zapewnia szczególne oprogramowanie sterownika ABS funkcja EBV, elektronicznej korekcji siły hamowania.

Definicja EFI:
Co to jest Injection, to jest oznaczenie silnika gdzie wtrysk mieszanki paliwowo-powietrznej sterowany jest przy użyciu specjalnego mikroprocesora wspomaganego dodatkową elektroniką. Układ steruje wieloma ebv.
Definicja EBD:
Co to jest force distribution, elektroniczny mechanizm rozdzielający siłę hamowania na poszczególne koła. W zależności od występujących warunków urządzenie może przydzielić mocniejszą bądź także lżejszą siłę ebv.
Definicja Euro IV:
Co to jest dotyczących emisji spalin i innych gazów i pyłów dla samochodów osobowych i ciężarowych, który obowiązuje w UE od 2005 roku. Euro IV wprowadza następujące ograniczenia. Dopuszczalna emisja NOx w ebv.
Definicja EPB:
Co to jest Brake, elektro-mechaniczny hamulec postojowy, którego działanie sterowane jest dzięki przycisku umieszczonego na desce rozdzielczej. Dlatego urządzeniu, regularnie niewygodne (w szczególności w ebv.

Czym jest EBV znaczenie w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: