Do czego Ebv. Co znaczy siły hamowania, elektronicznie dozujący moc hamowania na poszczególne koła.
co to jest

Czy przydatne?

Ebv w samochodzie

Co znaczy EBV: Electronic Breake V, korektor siły hamowania, elektronicznie dozujący moc hamowania na poszczególne koła. Z racji na różne obciążenie osi samochodu w okresie hamowania koła przedniej i tylnej osi muszą być hamowane z różną siłą, by nie nastąpiło zablokowanie kół nadmiernie hamowanych w relacji do warunków przyczepności. Zadanie to z reguły wykonuje mechaniczny korektor siły hamowania. W samochodach marki Škoda z układami ABS, ASR albo ESP regulację siły hamowania tylnej osi zapewnia szczególne oprogramowanie sterownika ABS funkcja EBV, elektronicznej korekcji siły hamowania.

Co znaczy EPB:
Porównanie Brake, elektro-mechaniczny hamulec postojowy, którego działanie sterowane jest dzięki przycisku umieszczonego na desce rozdzielczej. Dlatego urządzeniu, regularnie niewygodne (w szczególności w ebv co znaczy.
Krzyżówka ECU:
Dlaczego jednostka sterująca. To jest elektroniczne urządzenie, które jest odpowiedzialne za poprawną pracę silnika, a również innych podzespołów w samochodzie. ECU przeważnie złożona jest z ośmiobitowego ebv krzyżówka.
Co to jest Euro NCAP:
Jak lepiej Assessment Program, niezależna międzynarodowa organizacja zajmująca się oceną nowo wyprodukowanych samochodów pod kątem bezpieczeństwa. To jest niezależna organizacja działająca na zasadzie non ebv co to jest.
Słownik Euro IV:
Kiedy dotyczących emisji spalin i innych gazów i pyłów dla samochodów osobowych i ciężarowych, który obowiązuje w UE od 2005 roku. Euro IV wprowadza następujące ograniczenia. Dopuszczalna emisja NOx w ebv słownik.

Do czego służy EBV w samochodzie Jak działa E .

  • Dodano:
  • Autor: