Definicja Eccs. Co znaczy Engine Control, to jest mechanizm zajmujący się sterowaniem silnikiem.
eccs co to jest

Czy przydatne?

Definicja Eccs

Co znaczy ECCS: Electronic Concentrated Engine Control, to jest mechanizm zajmujący się sterowaniem silnikiem. Został przygotowany poprzez japońskiego producenta samochodów marki Nissan. Do zadań elektronicznego układu należały takie działania jak przygotowywanie składu mieszanki palnej, odłączanie dopływu paliwa, sterowanie kątem wyprzedzenia zapłonu, sterowanie prędkością obrotową biegu jałowego, a również kontrola procesu recyrkulacji spalin. W trakcie tworzenia mechanizmu ECCS spółka Nissan wzięła za przykład mechanizm wtrysku paliwa L-Jetronic przygotowany poprzez Boscha.

Definicja ECU:
Co to jest jednostka sterująca. To jest elektroniczne urządzenie, które jest odpowiedzialne za poprawną pracę silnika, a również innych podzespołów w samochodzie. ECU przeważnie złożona jest z ośmiobitowego eccs.
Definicja EPP:
Co to jest Pedestrian Protection, twórczy mechanizm Boscha, którego zadaniem jest ochrona pieszych i rowerzystów w okresie wypadku. W dzisiejszych czasach to jest spore wyzwanie dla przemysłu motoryzacyjnego eccs.
Definicja EBV:
Co to jest korektor siły hamowania, elektronicznie dozujący moc hamowania na poszczególne koła. Z racji na różne obciążenie osi samochodu w okresie hamowania koła przedniej i tylnej osi muszą być hamowane z eccs.
Definicja EFI:
Co to jest Injection, to jest oznaczenie silnika gdzie wtrysk mieszanki paliwowo-powietrznej sterowany jest przy użyciu specjalnego mikroprocesora wspomaganego dodatkową elektroniką. Układ steruje wieloma eccs.

Czym jest ECCS znaczenie w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: