Definicja Eccs. Co znaczy Engine Control, to jest mechanizm zajmujący się sterowaniem silnikiem.
eccs co to jest

Czy przydatne?

Definicja Eccs

Co znaczy ECCS: Electronic Concentrated Engine Control, to jest mechanizm zajmujący się sterowaniem silnikiem. Został przygotowany poprzez japońskiego producenta samochodów marki Nissan. Do zadań elektronicznego układu należały takie działania jak przygotowywanie składu mieszanki palnej, odłączanie dopływu paliwa, sterowanie kątem wyprzedzenia zapłonu, sterowanie prędkością obrotową biegu jałowego, a również kontrola procesu recyrkulacji spalin. W trakcie tworzenia mechanizmu ECCS spółka Nissan wzięła za przykład mechanizm wtrysku paliwa L-Jetronic przygotowany poprzez Boscha.

Definicja Euro IV:
Co to jest dotyczących emisji spalin i innych gazów i pyłów dla samochodów osobowych i ciężarowych, który obowiązuje w UE od 2005 roku. Euro IV wprowadza następujące ograniczenia. Dopuszczalna emisja NOx w eccs.
Definicja EGR:
Co to jest Recirculation, mechanizm recyrkulacji spalin. To jest jeden ze sposobów na oczyszczanie spalin w nowoczesnych samochodach. Zasada działania takiego układu jest prosta. Bazuje ona na ponownym eccs.
Definicja EBD:
Co to jest force distribution, elektroniczny mechanizm rozdzielający siłę hamowania na poszczególne koła. W zależności od występujących warunków urządzenie może przydzielić mocniejszą bądź także lżejszą siłę eccs.
Definicja EDL:
Co to jest Electronic differential lock, elektroniczna blokada głównego systemu różnicowego eccs.

Czym jest ECCS znaczenie w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: