Do czego Epp. Co znaczy Protection, twórczy mechanizm Boscha, którego zadaniem jest ochrona.
co to jest

Czy przydatne?

Epp w samochodzie

Co znaczy EPP: Electronic Pedestrian Protection, twórczy mechanizm Boscha, którego zadaniem jest ochrona pieszych i rowerzystów w okresie wypadku. W dzisiejszych czasach to jest spore wyzwanie dla przemysłu motoryzacyjnego. Opracowanie tej technologii pozwoli złagodzić efekty kolizji z autem. Dlatego rozwiązaniu przednia część samochodu absorbuje siłę uderzenia, łagodząc przy tym wielkość obrażeń u poszkodowanego. EPP wejdzie do produkcji seryjnej jeszcze w 2007 roku.mechanizm EPP złożona jest z czujników przyspieszenia dla przedniej części pojazdu, które od lat sprawdzają się w systemach rozpoznawania zderzenia i ze sterownika, który wyzwala system podnoszący maskę silnika pośrodku ułamka sekundy. Gdyż ciało uderzające w auto w przypadku wypadku trafia dlatego na skuteczniejszą strefę zgniotu, maleje ryzyko doznania obrażeń. Rozwiązanie może być zainstalowane w samochodzie w dwojaki sposób. Można skorzystać z wyposażonego we własny sterownik mechanizmu czynnej ochrony zderzeniowej albo podłączyć go do sterownika poduszki powietrznej, będącego już w wyposażeniu pojazdu.sporym wyzwaniem przy opracowywaniu EPP okazała się sprawa rozpoznawania i analizy zderzenia. Tylko w ten sposób mechanizm jest w stanie trafnie rozróżnić zderzenie z człowiekiem od zderzenia na przykład z wózkiem na zakupy. W pierwszym przypadku następuje aktywacja przedmiotów ochronnych, w drugim zaś nie jest ona niezbędna. W trakcie szeregu prób zebrano powyżej 3 tys. danych. W oparciu o nie, dzięki błyskotliwych algorytmów, mechanizm może szybko i niezawodnie podejmować decyzję o wykorzystaniu systemów ochronnych.

Co znaczy EBV:
Porównanie korektor siły hamowania, elektronicznie dozujący moc hamowania na poszczególne koła. Z racji na różne obciążenie osi samochodu w okresie hamowania koła przedniej i tylnej osi muszą być hamowane z epp co znaczy.
Krzyżówka EPB:
Dlaczego Brake, elektro-mechaniczny hamulec postojowy, którego działanie sterowane jest dzięki przycisku umieszczonego na desce rozdzielczej. Dlatego urządzeniu, regularnie niewygodne (w szczególności w epp krzyżówka.
Co to jest EBA:
Jak lepiej Assist, to jest mechanizm bezpieczeństwa zaprojektowany po to aby zapewnić max. siłę hamowania w okresie gdy na drodze pojawi się przypadek wymagająca hamowania awaryjnego. Działanie tego mechanizmu epp co to jest.
Słownik ECU:
Kiedy jednostka sterująca. To jest elektroniczne urządzenie, które jest odpowiedzialne za poprawną pracę silnika, a również innych podzespołów w samochodzie. ECU przeważnie złożona jest z ośmiobitowego epp słownik.

Do czego służy EPP w samochodzie Jak działa E .

  • Dodano:
  • Autor: