Do czego Fap. Co znaczy cząstek stałych, który umieszczony został w układzie wydechowym samochodu.
co to jest

Czy przydatne?

Fap w samochodzie

Co znaczy FAP: Filtre a particules, filtr cząstek stałych, który umieszczony został w układzie wydechowym samochodu. Zadaniem mechanizmu FAP jest wychwytywanie, a w dalszym ciągu gromadzenie cząsteczek węgla i węglowodoru, które w końcowe fazie są spalane. W skład mechanizmu FAP wchodzi tak zwany płaszcz, który zawiera wstępny katalizator, a również nośnik filtracyjny o porowatej konsystencji wychwytujący w sposób ciągły szkodliwe cząstki ze spalin. Szczególne czujniki kontrolują tam ciśnienie nasycenia filtra i temperaturę gazów przed i za systemem.Filtr FAP pozwala na za zatrzymywanie spalonych cząsteczek wyrzucanych poprzez silnik, a w dalszym ciągu ich spalanie. Poziom emisji cząsteczek z silnika HDi jest już wprawdzie niski, dzięki wykorzystaniu technologii common-rail, ale jego montaż pozwoli na spełnienie przyszłych, bardziej restrykcyjnych norm spalania.

Co znaczy Facelifting:
Porównanie stylistyczny użytkowany poprzez producentów samochodów, opierający na uatrakcyjnieniu sprzedawanych modeli. To jest rezultat zmieniających się trendów w motoryzacji. Dzięki wprowadzeniu faceliftingu fap co znaczy.
Krzyżówka Filtr Powietrza:
Dlaczego jest obiekt dolotowy układu silnika spalinowego albo sprężarki. Jego zadaniem jest oczyszczać powietrze, które dostało się do układu z cząsteczek pyłu i innych zanieczyszczeń. Rozróżniamy filtry fap krzyżówka.
Co to jest Formuła Q:
Jak lepiej Przyjęta zasada wytwarzania, montowania i wdrażania do obiegu wtórnego podzespołów o możliwie najwyższej jakości fap co to jest.
Słownik Fazy Rozrządu:
Kiedy przez stopnie obrotu wału korbowego, a więc tak zwany stopnie OWK. Określają one momenty otwierania i zamykania zaworów dolotowych i wydechowych w relacji do górnego i dolnego martwego położenia fap słownik.

Do czego służy FAP w samochodzie Jak działa F .

  • Dodano:
  • Autor: