Definicja Fap. Co znaczy cząstek stałych, który umieszczony został w układzie wydechowym samochodu.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Fap

Co znaczy FAP: Filtre a particules, filtr cząstek stałych, który umieszczony został w układzie wydechowym samochodu. Zadaniem mechanizmu FAP jest wychwytywanie, a w dalszym ciągu gromadzenie cząsteczek węgla i węglowodoru, które w końcowe fazie są spalane. W skład mechanizmu FAP wchodzi tak zwany płaszcz, który zawiera wstępny katalizator, a również nośnik filtracyjny o porowatej konsystencji wychwytujący w sposób ciągły szkodliwe cząstki ze spalin. Szczególne czujniki kontrolują tam ciśnienie nasycenia filtra i temperaturę gazów przed i za systemem.Filtr FAP pozwala na za zatrzymywanie spalonych cząsteczek wyrzucanych poprzez silnik, a w dalszym ciągu ich spalanie. Poziom emisji cząsteczek z silnika HDi jest już wprawdzie niski, dzięki wykorzystaniu technologii common-rail, ale jego montaż pozwoli na spełnienie przyszłych, bardziej restrykcyjnych norm spalania.

Definicja Facelifting:
Co to jest stylistyczny użytkowany poprzez producentów samochodów, opierający na uatrakcyjnieniu sprzedawanych modeli. To jest rezultat zmieniających się trendów w motoryzacji. Dzięki wprowadzeniu faceliftingu fap.
Definicja Formuła Q:
Co to jest Przyjęta zasada wytwarzania, montowania i wdrażania do obiegu wtórnego podzespołów o możliwie najwyższej jakości fap.
Definicja Felga:
Co to jest wchodzący w skład podwozia samochodu. Złożona jest z metalowej obręczy na którą nakładana jest opona. Zadaniem felgi jest równomierne rozkładanie oporu toczenia opony, a w skutku zapewnienie dobrej fap.
Definicja Fading:
Co to jest czasami osiagający nawet wartość 20 proc.) skuteczności układu hamulcowego, w rezultacie rozgrzewania się, co jest konsekwencją częstego i długiego hamowania. Występuje wtedy, gdy droga hamowania fap.

Czym jest FAP znaczenie w Słownik na F .

  • Dodano:
  • Autor: