Definicja Fap. Co znaczy cząstek stałych, który umieszczony został w układzie wydechowym samochodu.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Fap

Co znaczy FAP: Filtre a particules, filtr cząstek stałych, który umieszczony został w układzie wydechowym samochodu. Zadaniem mechanizmu FAP jest wychwytywanie, a w dalszym ciągu gromadzenie cząsteczek węgla i węglowodoru, które w końcowe fazie są spalane. W skład mechanizmu FAP wchodzi tak zwany płaszcz, który zawiera wstępny katalizator, a również nośnik filtracyjny o porowatej konsystencji wychwytujący w sposób ciągły szkodliwe cząstki ze spalin. Szczególne czujniki kontrolują tam ciśnienie nasycenia filtra i temperaturę gazów przed i za systemem.Filtr FAP pozwala na za zatrzymywanie spalonych cząsteczek wyrzucanych poprzez silnik, a w dalszym ciągu ich spalanie. Poziom emisji cząsteczek z silnika HDi jest już wprawdzie niski, dzięki wykorzystaniu technologii common-rail, ale jego montaż pozwoli na spełnienie przyszłych, bardziej restrykcyjnych norm spalania.

Definicja Fazy Wtrysku Paliwa:
Co to jest wtrysku paliwa i czas trwania tej czynności nazywa się etapami wtrysku paliwa. Są one wyrażane dzięki kątów obrotu wału korbowego silnika wysokoprężnego. Start wtrysku jest określany przez podanie fap co to jest.
Definicja Fazy Rozrządu:
Co to jest przez stopnie obrotu wału korbowego, a więc tak zwany stopnie OWK. Określają one momenty otwierania i zamykania zaworów dolotowych i wydechowych w relacji do górnego i dolnego martwego położenia fap definicja.
Definicja Fading:
Co to jest czasami osiagający nawet wartość 20 proc.) skuteczności układu hamulcowego, w rezultacie rozgrzewania się, co jest konsekwencją częstego i długiego hamowania. Występuje wtedy, gdy droga hamowania fap co znaczy.
Definicja Filtr Powietrza:
Co to jest jest obiekt dolotowy układu silnika spalinowego albo sprężarki. Jego zadaniem jest oczyszczać powietrze, które dostało się do układu z cząsteczek pyłu i innych zanieczyszczeń. Rozróżniamy filtry fap słownik.

Czym jest FAP znaczenie w Słownik na F .

  • Dodano:
  • Autor: