Definicja Felga. Co znaczy skład podwozia samochodu. Złożona jest z metalowej obręczy na którą.
felga co to jest

Czy przydatne?

Definicja Felga

Co znaczy FELGA: To jest obiekt wchodzący w skład podwozia samochodu. Złożona jest z metalowej obręczy na którą nakładana jest opona. Zadaniem felgi jest równomierne rozkładanie oporu toczenia opony, a w skutku zapewnienie dobrej sztywności w trakcie pokonywania zakrętów. W nowych samochodach zadaniem felgi jest wentylowanie przedmiotów układu hamulcowego takich jak tarcza, bębny, przewody hamulcowe czy zaciski. Na naszym rynku dostępne są trzy typy felg: stalowe, lekkie i szprychowane. Stalowe są najtańsze i najcięższe, lecz bardzo łatwo się je naprawia. Felgi lekkie są przeważnie wykonane ze stopów aluminium (regularnie z dodatkiem magnezu). Ważą mniej i są zazwyczaj o sporo trudniejsze w naprawie. Ostatni rodzaj to felgi szprychowane. Są one wyjątkowo drogie i trudne w produkcji, ale stosuje się je raczej do aut zabytkowych.Producenci: Yokohama, OZ, Speedline, BBS.

Definicja Filtr Paliwa:
Co to jest zapobiega przedostaniu się zanieczyszczonego paliwa do układu. Rozróżniamy dwa typy filtrów paliwa: w silniku benzynowym i w silniku diesla. Paliwa zawierają zanieczyszczenia pochodzące z procesu felga co to jest.
Definicja Filtr Oleju:
Co to jest smarowania. Filtr oleju służy do oczyszczania oleju silnikowego z zanieczyszczeń stworzonych w trakcie pracy oleju w silniku. Układy olejowe silników spalinowych są układami zamkniętymi, gdzie olej felga definicja.
Definicja FAP:
Co to jest filtr cząstek stałych, który umieszczony został w układzie wydechowym samochodu. Zadaniem mechanizmu FAP jest wychwytywanie, a w dalszym ciągu gromadzenie cząsteczek węgla i węglowodoru, które w felga co znaczy.
Definicja Fazy Wtrysku Paliwa:
Co to jest wtrysku paliwa i czas trwania tej czynności nazywa się etapami wtrysku paliwa. Są one wyrażane dzięki kątów obrotu wału korbowego silnika wysokoprężnego. Start wtrysku jest określany przez podanie felga słownik.

Czym jest Felga znaczenie w Słownik na F .

  • Dodano:
  • Autor: