Definicja Felga. Co znaczy skład podwozia samochodu. Złożona jest z metalowej obręczy na którą.
felga co to jest

Czy przydatne?

Definicja Felga

Co znaczy FELGA: To jest obiekt wchodzący w skład podwozia samochodu. Złożona jest z metalowej obręczy na którą nakładana jest opona. Zadaniem felgi jest równomierne rozkładanie oporu toczenia opony, a w skutku zapewnienie dobrej sztywności w trakcie pokonywania zakrętów. W nowych samochodach zadaniem felgi jest wentylowanie przedmiotów układu hamulcowego takich jak tarcza, bębny, przewody hamulcowe czy zaciski. Na naszym rynku dostępne są trzy typy felg: stalowe, lekkie i szprychowane. Stalowe są najtańsze i najcięższe, lecz bardzo łatwo się je naprawia. Felgi lekkie są przeważnie wykonane ze stopów aluminium (regularnie z dodatkiem magnezu). Ważą mniej i są zazwyczaj o sporo trudniejsze w naprawie. Ostatni rodzaj to felgi szprychowane. Są one wyjątkowo drogie i trudne w produkcji, ale stosuje się je raczej do aut zabytkowych.Producenci: Yokohama, OZ, Speedline, BBS.

Definicja FSi:
Co to jest Injection, nowoczesna technologia używana w silnikach benzynowych. Pozwala ona zwiększyć moc jednostki przy jednoczesnym zmniejszeniu apetytu na spalanie paliwa. Skutek taki uzyskuje się dzięki felga.
Definicja Filtr Paliwa:
Co to jest zapobiega przedostaniu się zanieczyszczonego paliwa do układu. Rozróżniamy dwa typy filtrów paliwa: w silniku benzynowym i w silniku diesla. Paliwa zawierają zanieczyszczenia pochodzące z procesu felga.
Definicja Fazy Wtrysku Paliwa:
Co to jest wtrysku paliwa i czas trwania tej czynności nazywa się etapami wtrysku paliwa. Są one wyrażane dzięki kątów obrotu wału korbowego silnika wysokoprężnego. Start wtrysku jest określany przez podanie felga.
Definicja Facelifting:
Co to jest stylistyczny użytkowany poprzez producentów samochodów, opierający na uatrakcyjnieniu sprzedawanych modeli. To jest rezultat zmieniających się trendów w motoryzacji. Dzięki wprowadzeniu faceliftingu felga.

Czym jest Felga znaczenie w Słownik na F .

  • Dodano:
  • Autor: